Легкий і недорогий рідер Sony PRS-T1

Sony в минулому 2011 нарешті представила цілком бюджетний шестидюймовий рідер, який на європейському та американському ринках здатний змагатися щодо попиту з популярними гаджетами від Amazon і Kobo. Sony reader PRS-T1 – це ідеальний пристрій, що несе в собі багато нового, нарікань і претензій майже не викликає, практично не уступає іншим моделям від японців, вже більш дорогим і належать до hi-end класу. Всі шанси стати популярним гаджетом у нового рідера Sony є, тому варто поговорити про нього детальніше.

Відмінності між американським і українським ринком рідерів досить серйозні. По-перше, необхідність наповнення прилавків США китайськими дешевими гаджетами відсутня, тому що магазини електронних книг, такі як Амазон электронная книга, випускають власні моделі за ціною в кілька десятків доларів. Політика виробника зрозуміла: призначені ці рідери для купівлі та скачування книг безпосередньо з онлайн-магазину, і комісія компенсує занижену вартість пристроїв, приносячи і чималий прибуток. До того ж ці читалки демонструють рекламу, а найчастіше цю рекламу включають і в елементи корпусу. Загалом, варіант не самий зручний, але найдешевший.

Електронна книга Sony PRS-T1 являє собою щось нове. Будучи одним з найбільш відомих і рівневих виробників, Sony до цих пір представляла нам пристрої високого класу, які коштують недешево і відрізняються традиційною якістю. Цього разу ми бачимо бюджетний рідер, що відповідає майже всім вимогам представницького сегменту. Так, японці заощадили, але ця економія явно не за рахунок якості або урізаного функціоналу. Словом, виглядає нова читалка Соні PRS-T1 вагомо, логотип виробника виправдовує, коштує недорого. З її появою японці нарешті можуть брати участь в завоюванні ринку мобільної електроніки країн третього світу, населення яких придбанням книг в онлайн-магазинах виробника не цікавиться, а традиційні рідери від Sony там коштують вкрай дорого. Все це можна віднести і до України: не звикли наші люди купувати, але встигли звикнути до високого класу пристроїв від Sony.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар