Bing видаляє з видачі посилання на піратський контент

Як повідомляє редакція SearchEngineLand, незважаючи на те, що Microsoft частіше за інших правовласників звертається в Google з вимогою видалити з пошукової видачі результати, які містять посилання на сайти, що порушують авторське право – його власний пошуковик не поспішає видаляти з видачі аналогічні результати.

Подібне спостереження зробила редакція TechDirt, після того, як виявила в пошуковій видачі Bing посилання на ресурси, вже вилучені з видачі Google.

У свою чергу, представники Microsoft поспішили запевнити галузеві ЗМІ в тому, що направляють запити про видалення подібного контенту не тільки в Google, але і в Bing лише після того, як переконуються що він був проіндексований. Однак такі результати можуть залишатися у видачі Bing ще деякий час у випадках, якщо на момент виявлення системами Microsoft в індексі Google посилань на сторінки, що порушують авторське право, такі ще не були проіндексовані Bing.

Цікаво, що посилання на TorrentRoom.com, наявність якої у видачі Bing після видалення з результатів Google помітила редакція TechDirt, була вилучена з видачі пошукача від Microsoft відразу ж після публікації.

Зі свого боку, редактори SearchEngineLand відзначають: будучи головним конкуреном Google, Bing може навмисно не поспішати з видаленням з власної видачі контенту, що порушує авторське право. Адже логіка підказує, користувачі, які не знайшли потрібного в Google  прийдуть з подібними запитами на сайт пошуку Microsoft.

До речі, якщо вас хвилюють подібні піратські сайти, можете Аваст скачать бесплатно, антивірус захистить вас від подібних ресурсів…

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар