Меблі майбутнього

Сконструювати витончені меблі на сьогоднішній день – недостатньо, тим більше, що поняття витонченості в дизайні має властивість значно змінюватися з часом. Якщо раніше важка і громіздка мебель являла собою розкіш, то сьогодні дизайнери все більше намагаються надати сучасним меблям не тільки належний вигляд, а й якомога більше функціональності, легкості і компактності.

Дотримуючись такого принципу, магазин мебели Италии та дизайнер Marta Antoszkiewicz запропонувала новий і дуже оригінальний кухонний стіл, який значною мірою допомагає зекономити місце і візуально скоротити займаний простір. Шляхом переставлення сидячих місць за округлені кути столу, дизайнеру вдалося акуратно розташувати стільці навколо цього квадратного столу, створивши тим самим ефект цілісного блоку (моноблоку). Це, в свою чергу, дуже допомагає в збільшенні візуально сприйманого простору.

Розроблений для кухонь міських квартир, даний набір забезпечений знімними спинками стільців для полегшення чистки, спеціальними ручками для висунення стільців і т.д. Оригінальний дизайн концепту цілком здатний прикрасити вашу сучасну кухню. Меблі виконані в досить веселому червоно – білому забарвленню.

Таке рішення, без сумніву, можна назвати дуже корисним, адже так хочеться завжди, щоб меблі, які знаходяться в кімнаті не займали багато місця, щоб було просторіше. Нічого не сказано, правда, про зручність таких меблів, але можна припустити, що сидіти за таким столом буде досить зручно.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар