Twitter буде сам визначати, яка реклама цікава користувачам

Набридли рекламні повідомлення у Твіттері? Відтепер вони будуть розсилатися з урахуванням ваших особистих інтересів! Сервіс мікроблогів Twitter анонсував розширення функції розсилки реклами на мобільні пристрої, про яку компанія заявила ще минулого місяця.

Тоді в Twitter оголосили про запуск реклами безпосередньо в стрічці новин Twitter для пристроїв на платформах Android і айфонів. Раніше така функція була доступна тільки для мобільних інтернет-браузерів. Планувалося, що реклама в новинній стрічці буде з’являтися тоді, якщо користувач  стежив за твітами рекламодавця. Але тепер у Twitter вирішили піти іншим шляхом і показувати фоловерам рекламу навіть в тому випадку, якщо сам він ніколи не читав твіти рекламодавця, але у нього «існують спільні інтереси з іншими фоловерами даного рекламодавця». Правда, яким саме чином Твіттер збирається визначати загальні інтереси, анонсовано не було.

Також Твіттер розробив ще одну можливість, на цей раз для рекламодавців. Тепер вони зможуть управляти настройками відправки рекламних повідомлень на різні види пристроїв – вони зможуть вибирати, на які саме пристрої будуть направлятися кампанії – на ПК і нетбуки або ж на пристрої з IOS і Android. Якщо залишити параметри за замовчуванням, то реклама буде розсилатися на всі типи пристроїв. Вибираючи ж конкретний напрям, рекламодавець зможе зробити свою рекламу більш релевантною.

В даний час Twitter активно приймає рекламу не тільки для основного сервісу, але і для альтернативних клієнтів, на зразок Твітбота.

Сьогодні в інтернеті популярний такий вид заробітку як памм инвестирование. Якщо вам цікаво, як зі 100$ зробити 1000$ без серйозних зусиль, рекомендую прочитати статтю на http://mirsovetov.ru

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар