«ВКонтакте» безкоштовно піарить Google Chrome

Найпопулярніша в СНД соцмережа «ВКонтакте» з недавнього часу закликає своїх користувачів користуватися браузером Google Chrome і тільки їм.
Тепер користувачі «ВКонтакте» бачать банер, який ненав’язливо радить: «ВКонтакте працює оптимально в Google Chrome». Дане оголошення не виділено величезними буквами і не заважає користувачеві управляти своїм аккаунтом.

Примітно, що власник соціальної мережі Павло Дуров заявив, що піар браузера Google Chrome не має під собою комерційної основи: керівництво Google не платило Дурову за створення банера. За словами Дурова, це була ідея, яка колективно підтримана адмінколективом «Вконтакте».

«Це повністю наша ініціатива. Ми давно задалися метою схилити користувачів до переходу зі старих, громіздких браузерів на нові, швидкі. В даний час Google Chrome є найбільш швидким браузером, за своїми характеристиками він випереджає Opera і Firefox. Ми самі користуємося ним, і тому рекомендуємо його всім нашим користувачам ».

Втім, Дуров зазначив, що «ВКонтакте» підтримує Google Chrome тому, що він є, на їхню думку найкращим на даний час. Якщо який-небудь інший браузер обжене Хром по характеристикам, соцмережа буде рекомендувати його.

Поки що складно говорити про ефективність реклами Хрому «ВКонтакте», оскільки оголошення існує всього кілька днів, однак якщо навіть невелика частка користувачів соцмережі відмовиться від інших браузерів на користь Google Chrome, це принесе компанії непогані доходи. Не виключено, що піаром інтернет-браузера захочуть зайнятися конкуренти «ВКонтакте» – «Одноклассники» і «Мій Світ».

Хочу вам порекомендувати послуги компанії, яка візьметься вам разработать интернет магазин за малий термін і за невелику суму грошей. При цьому якість послуг буде на високому рівні…

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар