Вирішив себе попробувати в Блогуні…

Блогун

Ось і настав той час, якого я боявся… Монетизація мого блогу проходить не так як я розраховував, тому шукаємо нові способи тої самої монетизації… Я напевно буду одним з останніх, хто себе ще не пробував у Блогуні, але нічого – попробуємо як воно…

Коротко ще напишу про саму систему і після модерації піду її вивчати, що можна з неї вижати…

Отже, для тих хто не в курсі, на сьогоднішній день система Blogun є простим і ефективним способом заробітку на блогах. Заробіток полягає в написанні рекламних статей або просто публікування посилань у вже існуючих записах на вашому блозі. Якщо вірити Блогуну, то заробляти можна не лише на блогах з нульовими параметрами Yandex ТІЦ і Google PR, але навіть і на безкоштовних блогах.

Тому, дерзаємо…

P.S. Пропоную переглянути наиболее новое кино

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

4 коментарі до “Вирішив себе попробувати в Блогуні…”

 1. Serg коментує:

  Блог вельми непоганий, але навряд чи продукуючи контент на українській мові, приходиться розраховувати на якіусь суттєву “коммісію”. Як мені здається. З іншої строни – контент на російській потоне в рунеті серед сотень блогів на подібну тему. Низький потолок монетизаціїї подібного блогу..20-30 відвідувачів на добу, при тому що блогу вже рік і укрнет ще не перенасиченний такими блогами..прикро(( Такі перспективи відбивають чесно кажучи, бажання заморочуватись із блогом..Чи може я помиляюсь?

 2. admin коментує:

  Думаю у чомусь ви праві… Хоча не треба “ховати” україномовні блоги – у них є майбутнє… Але, на жаль, з монетизацією не так все просто. Сам перейшов зараз в російськомовний інтернет і створюю сайти саме для нього – монетизація там на порядок вища. Низька відвідуваніть, як на мене, пов’язана саме з моїм небажанням активно працювати в україномовному “неті”, хоча якщо часто писати і вести активну оптимізацію, думаю, чогось досягнути тут можна.. Але, на жаль, часу нема для таких експериментів…

 3. Олег коментує:

  Прикро чути про поточний стан речей з монетизацією україномовних блогів. Звичайно ріст попиту саме на україномовні то лише питання часу, але ж їсти хочеться вже. А зупинити роботу і піти в рунет то значить заховати те що є і з часом вже не надолужиш через конкуренцію.

 4. vlad коментує:

  Сам веду українлмовний блог. Нелегко та думаю, що є майбутнє )

Залишити коментар