Facebook придбав геолокаційний додаток для пошуку людей

Як повідомляє видання The Next Web, соціальна мережа Facebook придбала геолокаційний додаток Glancee, який призначений для пошуку людей, що знаходяться поблизу.

Про це свідчить запис на сайті самого сервісу: «Ми запустили Glancee в 2010 році з метою об’єднання можливостей фізичного і цифрового світів. Ми хотіли, зробити так, щоб ви могли з легкістю знаходити приховані зв’язки навколо вас, і знайомитися з цікавими людьми. Glancee вже пов’язав тисячі людей, розширюючи їх можливості, допомагаючи здійснювати соціальні відкриття.

Тому ми дуже раді повідомити, що сервіс Glancee придбала найбільша соцмережа Facebook, і що ми приєднуємося до її команді в Менло-Парку. Це дозволить нам створити ще більше нових продуктів для 900 млн. користувачів Facebook. Ми хочемо подякувати всім нашим користувачам за те, що вони стали частиною спільноти Glancee ».

Подробиці угоди поки що не розголошуються.

Нагадаємо також, що в квітні 2012 року Facebook придбав додаток для завантаження, редагування і миттєвого перепису фотозображень Instagram приблизно за 1 млрд. дол США, а в грудні 2011 року – геолокаційний сервіс Gowalla , який завжди позиціонував себе як «мобільний путівник» для туристів .

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар