FTC вимагає від Google заплатити штраф в $ 10 млн. за взлом Apple Safari

Як повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на обізнані джерела, штрафні санкції до Google за порушення політики конфіденційності браузера Apple Safari можуть скласти понад 10 млн. дол США.

Повідомляється також, що корпорація веде активні переговори з Федеральною торговою комісією США (FTC) по даній справі і з приводу сплати штрафу. При цьому, FTC звинувачує Google в порушенні умов угоди про політику конфіденційності, яка була підписана представниками інтернет-гіганта і західною владою в 2011 році. Згідно з документом, штраф за порушення політики конфіденційності користувачів становив 16 тис. дол США в день.

«Безумовно, ми завжди готові співпрацювати з будь-якими посадовими особами, які мають до нас питання», – коментує Кріс Гайтер (Сhris Gaither), представник Google, у своєму електронному зверненні.

Нагадаємо, що в лютому 2012 року Google виявився втягнутий в чергові «розборки», пов’язані з відображенням поведінки користувачів. Так звинувачення в тому, що пошуковий гігант на власний розсуд обходить стандартні настройки cookie в браузері Apple Safari, привели до подачі ряду скарг у Федеральну торгову комісію США і поновленню переговорів про введення єдиного стандарту галузі, що захищає користувачів, які хотіли б зберегти інкогніто в мережі інтернет .

Сьогодні хочу вам запропонувати унікальну можливість, а саме пропоную вам подивитись Последний шанс Харви абсолютно безкоштовно на порталі http://cinemamag.ru.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар