Kenwood DNX9990HD з навігацією Garmin

Днями японська компанія представила свій флагманський автомобільний ресивер Kenwood DNX9990HD, що володіє значним 7-дюймовим дисплеєм (практично як у невеликих планшетів) і вбудованим навігатором Garmin.

Новинка хоч і не працює на ОС Android 2.2, як Clarion Mirage, але може синхронізуватися з iOS-або Android-смартфонами по USB-інтерфейсу. Таким чином, через ресивер можна користуватися всім контентом, що зберігається в смартфоні і навіть відтворювати його на немаленькому сенсорному екрані, виконаному за ємнісній технології. Природно, є набір телефону з екрана ресивера, прийом / відбій дзвінків і гучний зв’язок по протоколу Bluetooth.

Якщо управляти або набирати з екрану накладно, це не проблема – є вбудований мікрофон для голосового управління (не обмежувати ж його банальною гучним зв’язком?). Виробник передбачив програми Facebook, Twitter, Yelp, інтернет-радіо та інше забезпечення, для використання якого знадобиться смартфон з доступом в інтернет.

Також пристрій адаптовано для використання в якості стандартної центральної мультимедійної системи в автомобілі (при виробництві останніх), тобто, з його допомогою можна керувати, наприклад, клімат-контролем. Сам інтерфейс системи можна видозмінювати під свій розсуд. Нарешті, в залежності від ринку збуту, компанія планує встановлювати додаток, що повідомляє про пробки.

У Північній Америці ресивер вже продається за ціною $ 1600. У самій Європі продажі повинні початися протягом двох місяців, а ціна ще не визначена, хоча, ймовірно, вона складе ті ж 1600, але вже в євро.

До речі, на українському ринку появився новий медіаплеєр Dune HD TV 301. Цей плеєр без проблем зможе відтворити любі відеофайли hd якості. А придбати його можна в офіційного диллера на сайті http://hd-players.com/

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар