Конфлікт між соцмережею «ВКонтакте» та компанією Mail.ru Group вичерпаний

Засновник соціальної мережі «ВКонтакте» Павло Дуров і співвласник Mail.ru Group Алішер Усманов дійшли спільної згоди щодо пакета акцій «ВКонтакте» в 39,99%, що належить Mail.ru Group. Про це повідомляють Відомості з посиланням на авторитетні джерела.

Алішер Усманов підтримав стратегію «ВКонтакте» і пообіцяв передати акції, що належать Mail.ru для голосування Павлу Дурову. Дуров володіє 12% акцій соцмережі, додавши до них ще акції Mail.ru пакетом в 39,99%, він отримає контроль над своїм дітищем.

Павло Дуров відмовився говорити про угоду з Mail.ru Group, але підтвердив, що конфлікт з нею вважає вичерпаним після того, як група відмовилася від планів недружнього поглинання і спроб впливати на незалежний курс соцмережі.

Нагадаємо, що відносини Дурова з Mail.ru Group були далеко не безхмарними. В кінці 2010 р. гендиректор Mail.ru Дмитро Гришин заявив, що після IPO група хотіла б збільшити пакет акцій «ВКонтакте» до контрольного. А в квітні 2011 р. Гришин міркував про те, що доцільно було б об’єднати «ВКонтакте» з «Однокласниками». Образившись, Павло Дуров тоді у відповідь опублікував свою фотографію з непристойним жестом, адресованим «треш-холдингу».

Ілля Раченко, аналітик Інвесткафе: «Найбільш важливим моментом, на мій погляд, є закріплення за Павлом Дуровим повного операційного контролю над «ВКонтакте». Повідомляється, що взаємини Mail.ru і «Вконтакте» будуть побудовані за схемою, використаною фондом DST і Facebook: пакетом акцій володітиме інвестор, проте голосувати ними буде керівник компанії. На мою думку, це свідчить про те, що Алішер Усманов, який є найбільшим акціонером Mail.ru Group, схиляється до варіанту самостійного розвитку «ВКонтакте». Я вважаю подію нейтральною для Mail.ru: незважаючи на те, що це знижує ймовірність консолідації результатів «ВКонтакте» на своєму балансі, залишається можливість для отримання доходу шляхом перепродажу пакета ».

До речі, якщо ви хочете купити нові меблі, здійснити офісний або квартирний переїзд або відвезти речі на дачу – самому це буде зробити важко. Тому без послуг вантажників обійтися неможливо. А саме сьогодні я рекомендую компанію “Грузчики Плюс“ - це не просто сильні чоловіки, це досвідчені професіонали, які швидко і безпечно здійснять вантажні роботи.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар