AdWords змінить принцип обробки ключових слів

Як повідомляє команда рекламного сервісу AdWords, починаючи з середини травня 2012 року, ключові слова з фразовою та точною відповідністю будуть оброблятися по-іншому. Тепер оголошення будуть показуватися по альтернативним і некоректним варіантам запитів (до останніх відносяться слова, написані з помилками, форми єдиного і множинного числа, похідні слова, варіанти написання з діакритичними символами і абревіатури).

На думку представників Google, близько 7% пошукових запитів містять друкарські помилки, і чим довший запит, тим вище ймовірність їх появи. Однак і тут не все так просто: навіть якщо всі слова написані правильно, потенційні клієнти можуть використовувати різні формулювання, маючи на увазі одне й те ж поняття (наприклад [ламінат] та [ламінатна підлога]).

Тепер же визначати й коректно інтерпретувати слова і словоформи з помилками буде не тільки пошук Google, але і сервіс контекстної реклами AdWords, де крім того буде відбуватись технический анализ сайта.

Новий функціонал буде запущений в найближчі тижні. Це означає, що у рекламодавців з’явиться можливість налаштовувати параметри відповідності ключових слів. Для цього клієнту сервісу потрібно увійти в акаунт AdWords і відкрити вкладку налаштувань кампанії. Вибрати потрібний тип відповідності ключових слів можна в розділі «Розширені настройки».

Також, повідомляється, що рекламодавці на свій розсуд зможуть відключити функцію автоматичного оброблення ключових слів, однак за замовчуванням вона буде працювати.

Більш детальну інформацію про типи відповідності ключових слів та зміни в звітах можна знайти в довідковому центрі AdWords .

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар