Google представив Chrome для Android

Компанія Google повідомила про вихід бета-версії браузера Chrome для Android українською мовою. Тепер безліч функцій браузера і нових можливостей стануть доступні власникам смартфонів і планшетів під управлінням Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Основними перевагами бета-версії Chrome для Android є швидкість і простота. Завдяки функції автоматичного доступу користувачеві не доведеться постійно вводити логін і пароль при вході в різні сервіси Google. А синхронізація з браузером Chrome на ПК дає можливість використовувати одні й ті ж налаштування на всіх пристроях.

Всі персоналізовані настройки браузера Chrome для ПК є доступні на мобільному пристрої. Після установки Chrome на Android-пристрій і входу в свій аккаунт, можна переглядати всі вкладки, відкриті в браузері Chrome на комп’ютері, і продовжувати працювати рівно з того ж місця, на якому робота була припинена.

Chrome для Android дозволяє отримувати більш релевантні підказки, синхронізовані з комп’ютерним браузером, а значить, дозволить заощадити чимало часу на введенні запиту. Те ж стосується і закладок, у користувачів нового мобільного браузера завжди буде зручний і швидкий доступ до улюблених сайтів.

Завантажити бета-версію браузера Chrome для Android для смартфонів і планшетів на базі Android 4.0 Ice Cream Sandwich можна в онлайн-магазині Google Play. Він доступний на 39 мовах і у всіх країнах, де працює Google Play, включаючи Росію та Україну.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар