Facebook і Skype вирішили поєднати разом

Соціальна мережа Facebook вступила в партнерство з сервісом IP-телефонії Skype. Про це, в середу, на прес-конференції заявив засновник Facebook Марк Цукерберг. Завдяки цьому, створена проста система відео чату, і користуватися цією системою може абсолютно кожен. Як заявив Цукерберг спочатку свого виступу, сьогодні соціальними мережами користуються дуже багато людей. Але кількість користувачів перестало рости. Натомість зростає кількість контенту, який вони використовують і діляться один з одним. І саме завдяки цьому зростанню і буде існувати ринок в найближчі п’ять років. А основний зміст даного процесу – це розвиток нових форм соціальної взаємодії, яке спирається вже на інфраструктурі соціальних мереж. Після цього виступу був представлений перероблений сервіс чатів в Facebook.

- Удосконалили груповий чат. Тепер групи можна дуже швидко створювати на льоту – ad-hoc.
- Змінився дизайн сторінки контактів.
- У профілі користувача з’явилася функція відео дзвінка, яка заснована на технологіях Skype. Так що тепер, для того, щоб встановити відео чат, достатньо просто натиснути на потрібну кнопку.

Завдяки партнерству з Skype, Facebook зможе наздогнати соціальну мережу Google +. Особливо це стосується відео чатів і групових відеоконференцій. Що стосується Google +, то у неї є інтегрований сервіс відео дзвінків Hangouts. На Facebook поки що такого не було. Через це соціальна мережа відчувала величезний тиск з боку Google. Тому і було прийнято рішення в терміновому порядку удосконалити Facebook, з’єднавши її з Skype.

Однак у травні 2011 року, Skype з усіма її користувачами (близько 660млн.), купила корпорація Microsoft. Тому вийшло, що Facebook запізнився зі своєю пропозицією. Але з цього партнерства Microsoft може отримати і свою вигоду. Тим більше що найбільший успіх дане партнерство має не на ПК, а на ігрових приставках box, Kinect and Xbox Live, які випускає Microsoft.

Що ж до ПК, то там ця інтеграція буде мати досить обмежений успіх. Справа в тому, що моделі спілкування в соціальних мережах, і відео дзвінки, речі абсолютно різні. Взяти, наприклад, три сервіси аудіо чату для Facebook, до речі там з недавного часу можна замовити производство аудиороликов для вашого бізнесу: Vroom, Voice Chat і Talker. Згідно зі статистикою за рік ними активно користувалися всього лише 3000 користувачів, тоді як в цілому соціальною мережею користуються понад 700 млн. чоловік. Хоча як знати. Може бути надалі, все – таки даний проект буде мати успіх.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар