Bing рекомендує закривати від індексації приватні сторінки

Як повідомляє SearchEngineLand, представники Microsoft підтвердив, що функціонал Bing вміє знаходити і індексувати URL сторінrb сайтів, які користувач відвідує під час себ-серфінгу, а також індексувати приватні сторінки. Якщо, звичайно, в браузері користувача встановлений тулбар від Bing.

На доказ сказаного, видання наводить простий приклад: якщо користувач вирішить поділитися своїм відео в YouTube з будь-ким особисто (тобто не публікуючи його для загального перегляду), то Bing цілком може «перехопити» URL сторінки розміщення цього відео. Проте якщо сторінка, на якій розміщено відео, буде закрита тегом noindex або іншим способом – тулбар пошукача не зможе виявити її.

У свою чергу, старший менеджер по продуктах Microsoft Дюейн Форрестер (Duane Forrester) роз’яснив ситуацію таким чином:

«Як і багато інших панелів від відомих пошукових систем, тулбар Bing (в разі згоди користувача) може зберігати адреси відкритих (не https) веб-сайтів, які користувач відвідав раніше, додаючи їх до індексного базу Bing. У свою чергу, це може привести до виявлення сторінки пошукової системи. При цьому, будь-який сайт може контролювати індексацію сторінок, використовуючи мета-тег noindex ».

Коментуючи виданню SearchEngineLand ситуацію з виявленням у видачі Bing рекламодавцем URL, що містять коди відстеження статистики AdWords, в результаті чого рекламодавець отримував завищені дані по кліках і конверсії.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар