Mail.Ru Group поділилася статистикою віртуальних подарунків в соцмережах

Згідно з дослідженням, проведеним соціальною мережею Мой мир, найпопулярнішими серед росіян (за кількістю відправлених віртуальних подарунків) святами є 8 березня, 14 лютого, Новий рік і День захисника Вітчизни.

Так, в міжнародний жіночий день чоловіки відправили дамам 63% від усіх віртуальних подарунків, при цьому з’ясувалося, що 8 Березня жінки більш уважні один до одного, ніж чоловіки 23 лютого. Цікаво також, що кожне третє привітання було надіслано жінками кращій подрузі чи мамі. Решта 4% подарунків в жіноче свято отримали, як не дивно, чоловіки.

На День всіх закоханих дівачата в соціальній мережі Мой мир отримували поздоровлення частіше, ніж молоді люди. При цьому дівчата відправили більше половини від загального числа валентинок: 31% – чоловікам і 21% – подругам.

23 лютого велику частину подарунків (71%) в соціальній мережі Мой мир була відправлена ​​жінками чоловікам. Також з Днем захисника Вітчизни один одного привітали 11% чоловіків. Зустрічалися і такі випадки (7%), коли представниці слабкої статі вітали один одного з цим «мужнім святом».

Крім того, аналіз статистики подарунків в соцмережі Мой Мир показав, що 75% чоловіків і 79% жінок піднесли в День святого Валентина подарунок лише одному представнику протилежної статі. Проте 15% від усіх користувачів соціальної мережі направили знаки уваги відразу двом адресатам. На 23 лютого і 8 березня ця статистика виявилася вищою: 22% дівчат привітали відразу кілька захисників Вітчизни, а частка чоловіків, які приділили увагу кільком жінкам 8 Березня, зросла до 31%!

Дані дослідження також продемонстрували, що чоловіки більш схильні до покупки преміум-подарунків, ніж жінки. При цьому найбільшу щедрість чоловіки проявили в День святого Валентина – дорогі валентинки відправив кожен четвертий представник чоловічої статі. На відміну від кавалерів, дами виявилися набагато економніше, так 14 лютого всього 15% жінок відправляли дорогі листівки та подаруночки, а 8 березня – всього 6%.

Примітно, що навіть 23 лютого чоловіки обійшли жінок за видатками на віртуальні подарунки. Так, всього 3% жінок відправили дорогі подарунки захисникам, в той час як кожен десятий представник сильної статі вибрав для відправки віртуальний подарунок преміум-класу!

P.S. Якщо вас цікавить html и seo, то запрошую відвідати портал b2blab.com.ua…

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар