Anonymous не створювали операційної системи

«Операційна система Anonymous OS може бути небезпечна для вашого комп’ютера», – про це одноголосно говорять експерти. За останні 24 години цю програму вже встигли завантажити 26000 чоловік. Однак, самі Anonymous стверджують, що ніякого відношення до цієї розробки не мають. Більш того, хакери попереджають, що її установка може бути небезпечна для ПК. Головна відмінність цієї ОС від будь-якої іншої те, що вона створена для проведення DDOS-атак, хакерських нападів, а також для злому різних паролів і т.д.

Група хакерів Anonymous вже офіційно написали в своєму блозі про те, що не займалися проектом, і припускають, що в ньому є шкідливі коди. Самі розробники в характеристиці системи вказують, що вона створена для освітніх цілей користувачів. Розробку можна побачити на сайті anonymous-os.tumblr.com. Також вони зазначають, що проведення хакерських атак-це протизаконна діяльність і в більшості країн за нею йде адміністративне або кримінальне покарання.

Операційна система являє собою графічну оболонку MATE, яка працює поверх ОС Ubuntu. При скачуванні новинки ви отримуєте масу захоплюючих програм приміром ломалки паролів John the Ripper, симулятор DOS Ddosim сканер експлойтів SQL Poison та ін. Дизайн виконаний у фірмовому стилі хакерському Anonymous з використанням відповідних шпалер для робочого стола. Операційка була доступна для скачування SourceForge , але її швидко прибрали заради безпеки самого сервера.

За словами директора європейського офісу антивірусної компанії Trend Micro Ріка Фергюсона операційна система дійсно створена для нанесення хакерських чи інших загроз. «Нам не вдалося помітити яких-небудь шкідливих кодів в самій системі, проте в ній є всі інструменти для пошуку уразливості і атак», – розповідає містер Фергюсон.

Старший технічний консультант компанії Sophos Грем Клулі, розповідаючи про свої враження від нового ПО, не розуміє кому може знадобиться ця програма. «Професійні зломщики мають під рукою всі необхідні механізми. Багато спробують атакувати віддалені сервера і комп’ютери, однак це буде розцінено їх власниками як загроза. Не забувайте про те, що покарання за ці злочини можна понести оффлайн », – говорить Клулі.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар