Новий «цифровий гаманець» від PayPal

Одна з найбільш захищених платіжних систем світу – PayPal представила на розслуд користувачів новий сервіс «цифрового гаманця» з якісно великими нововведеннями. Ця версія платіжки дозволить багатьом платити за покупку за допомогою мобільного телефону. Однак, тільки через кілька днів після реальної трансакції коштів користувачеві прийде повідомлення про те, з якого саме банківського рахунку можна зробити списання.

У компанії заявляють, що основна частина нововведень буде доступна вже з травня 2012р. «Paypal Digital Wallet змінила не лише дизайн, але архітектуру. Тепер це не просто електронний гаманець, це нове зручність для користувача, що зможе дозволити покупцям ефективно використовувати грошові кошти на рахунку », – розповідає Сем Шраугер, віце-президент компанії PayPal.

Нова версія дозволила поліпшити не тільки інтерфейс, але додати різні акції та бонуси, кредити, програми лояльності і такі популярні у всьому світі купони. Ці можливість роблять Інтернет-гроші більш доступними, адже великі покупки можна здійснювати не тільки грошовими знаками, а й різними можливостями.

«Тепер гроші по праву можна вважати цифровими – нова конструкція дозволила їм легко пересуватися між двома серверами. Само зберігання коштів також стало більш інноваційним, ми поліпшили безпеку вашого добробуту », - розповідає містер Шраугер.

Згідно з офіційними даними, в адміністрації ресурсу GigaOm офіційно підтвердили, що можливо робота смартфона надалі буде пов’язана зі скануванням справжніх пластикових банківських карт. Подібні розробки вже були презентовані раніше. Одним із творців став засновник ресурсу Twitter Джек Дорсі. Раніше, він розробив зручний рідер для роботи з картами в будь-який час і в будь-якому місці. Також в PayPal офіційно пом’якшили політику з книгами «непристойного змісту». До цього там заявляли, що ті друковані видання, які на думку PayPal відносяться до пропаганди згвалтувань і вбивств, інцест, зоофілії, еротичних сцен за участю неповнолітніх – система до оплати приймати не буде.

Однак, ці заходи викликали ряд протестів та відгуків у книговидавців. Всі одноголосно сходилися на думці, що PayPal не повинні займатися «моральним правосуддям». Платіжна система хоч і не відмовилася про своїх слів, але заявила, що малося на увазі обмежене число книг з непристойними зображеннями.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар