Google запатентував новий вид мобільної реклами

Західні ЗМІ рясніють заголовками, про те, що скоро потоки реклами буквально обрушаться з Android-пристроїв на користувачів. Справа в тому, що 13 березня 2012 Бюро по патентах і торгових марках США (United States Patent and Trademark Office; скор. USPTO) офіційно схвалило патент Google, який охороняє новий вид аудіореклами – Ringback advertising. Зазначимо, що заявка на патент була подана на розгляд в USPTO ще в 2008 році.

Згідно з попередніми даними, рекламні технології Google будуть використовувати дані про місцезнаходження користувача, а також аналізувати його розмови по телефону. Виходячи з цього, користувачеві буде пропонуватися персоналізована мобільна реклама. В даний час Google розробляє нову форму подачі рекламного повідомлення – так звані “рінгбектон”. Виходячи з переваг користувача та інформації, відомої Google, замість дзвінка, що знаменує вхідний дзвінок, користувач буде прослуховувати приємну мелодію, що супроводжується рекламою якогось товару чи послуги.

Також передбачається, що новий тип реклами може бути пов’язаний із сервісом Google Voice, який в даний час працює на основі технології VoIP.

Згідно з новою концепцією, з рекламодавця не буде стягуватися фіксована плата – загальний рахунок, який виставляється партнеру Google, буде залежати від того, наскільки довго слухав ролик кожен конкретний користувач.

Зазначимо, що перші розробки інноваційних сервісів мобільної реклами Google представив широкій аудиторії ще в 2010 році, тепер же ці проекти обіцяють втілитися в життя.

Одним словом, реклама все глибше і глибше проникає в наше життя.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар