Google оновив розділ «Помилки сканування» в Webmaster Tools

Як повідомляється в Google Webmaster Central Blog, 12 березня 2012 інженери пошуковика оновили розділ «Помилки сканування» (Crawl errors) в розділі “Інструменти для веб-майстрів» (Webmaster Tools).

Перш за все, сервіс навчився розпізнавати нові типи помилок, що виникають при скануванні, а щоб вебмайстрам було зручніше розбиратися в нових даних – у розділі з’явилося два великих блоки: Site errors (помилки на сайті) та URL errors (помилки URL).

Помилки на сайті не пов’язані з конкретним урлом – вони впливають на сайт в цілому. До таких помилок відносяться неполадки DNS; труднощі, що виникають при з’єднанні з сервером; проблеми, пов’язані з файлом robots.txt. Відзначимо, що раніше Google прив’язував подібні помилки до певного URL, що не зовсім коректно. Сьогодні ж вони відображаються в окремому звіті Site errors.

Якщо на сайті не виникає подібних проблем, Google не буде турбувати вебмайстрів повідомленнями. Натомість навпроти кожного розділу будуть розташовуватися «доброзичливі» зелені галочки, що демонструють, що з ресурсом все в порядку.

Помилки URL – це помилки, характерні для будь-якої окремої сторінки. Виявляються вони в такий спосіб: коли робот Googlebot намагається проіндексувати сторінку ресурсу, то на стадії звернення до URL певної сторінки виникають неполадки. Про них-то і повідомляє сервіс вебмайстрам. Щоб класифікувати різні типи помилок, розробники сервісу «Інструменти для веб-майстрів» розбили помилки на кілька категорій, залежно від причини виникнення:

Ще одним нововведенням стало значне скорочення кількості відображуваних помилок URL. Тепер їх всього 1000 для кожної категорії (раніше було 100 000 помилок по кожній категорії). Відомості про помилки оперативно з’являються в звітах Webmaster Tools, а користувачі можуть сортувати і фільтрувати помилки, а також переглядати детальну інформацію по ним.

Клікнувши по активному посиланны помилки URL, користувач отримує можливість:

1. переглянути, коли в останній раз алгоритм Google намагався просканувати сторінку;

2. побачити, коли вперше була зафіксована помилка,

3. ознайомитися з її детальним описом.

Ще одна зручна можливість для вебмайстрів полягає в тому, що всі помилки ранжуються в звіті в залежності від їх серйозності. У випадку, якщо вебмастер усуне помилку і позначить її як виправлену – помилка буде негайно вилучено з загального переліку.

Надалі помилки, помічені як «Виправлені» не будуть з’являтися у звітах.

P.S. Зараз стає дуже популярною гра в покер. Вона все більше і більше охоплює нову аудиторію в інтернеті. Якщо ви ще не пробували – рекомендую. А как играть в покер вам з радістю пояснить ігровий портал pokerstars.com.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар