1/5 свого часу в інтернеті люди проводять в соціальних мережах

Дані моніторингової компанії ComScore повідомляють, що на жовтень 2011-го року соціальні мережі відбирають 20% загального часу проведеного в інтернеті. Самі соцмережі на даний момент охоплюють 82% всіх інтернет користувачів віком старше 15-ти років.

Загальна ж кількість користувачів всесвітньої «павутини» компанія оцінює приблизно в 1,2 млрд. людей. У власному звіті компанією проаналізовано поточний стан активності людей в соцмережах по всьому світу, а також дана оцінка того, який вплив вони чинять на сучасне суспільство.

Згідно з даними компанії, на жовтень 2011-го року 55% ​​всесвітньої аудиторії інтернету були зареєстровані в Facebook. На частку цієї мережі припадає кожна 7-а хвилина, проведена усіма користувачами в мережі. Якщо дивитися лише в розрізі соцмереж, то на сайт Facebook припало близько 75% часу.

«Через виникнення та поширення соціальних мереж активно змінюються принципи взаємодії людей, а також товариств в цілому, підвищується рівень соціалізації, і підкреслюється важливість онлайнової середовища», – повідомляє Лінда Абрахам, яка є виконавчим віце-президентом компанії ComScore.

До речі, мікроблогінг також за останній час став проявом загальної активності в інтернеті. Згідно з даними, на жовтень 2011-го року в Twitter знаходилося близько 10% користувачів інтернету, а сама база зареєстрованих в цій соцмережі за рік зросла майже на 59%. Решта мереж мікроблогінгу ще більше відрізняються значним зростанням користувачів. Приміром, за рік китайський сервіс Weibo збільшив базу користувачів на цілих 181%, а західний сервіс під назвою Tumblr – майже на 172%.

Що стосується користувачів, компанією ComScore наголошується, що в соціальних мережах найбільше користувачів у віці від 15 до 25 років, які проводять в соцмережах в середньому не менше 8-ми годин на місяць. У той же час користувачі віком старше 55 років є найбільш швидкорослою аудиторією соціальних мереж. У США приблизно 64% ​​зареєстрованих в соцмережах в жовтні 2011 року хоча б один раз заходили на подібні ресурси зі смартфонів, більш того двоє з п’яти господарів смартфонів роблять це щодня.

До речі, зараз дуже активно почали користуватись безкоштовним інтернетом в різних кафе та суші-барах, які займаються приготування суші, де можна не тільки смачно попоїсти, а й зайти в свою улюблену соцмережу…

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар