Canonical представила Ubuntu for Android (UPD)

Canonical анонсувала свою нову розробку Ubuntu for Android, яку Марк Шаттлворт збирається представити на цього тижня на Mobile World Congress і дозволяє на продуктивному смартфоні крім Android розмістити повну десктопну версію Ubuntu, почати роботу з якою можливо, підключивши смартфон до комп’ютера через спеціальну док-станцію.

Дістаньте телефон, приєднайте його до монітора і отримайте настільний варіант Ubuntu з усіма звичними додатками, що працюють на тому ж самому пристрої, що і Android … Вашим наступним десктопом може стати ваш телефон - говорить Шаттлворт.

Ubuntu for Android призначена для роботи на високопродуктивних смартфонах – це мають бути ARM-пристрої з двох-ядерним процесором (також потрібно HDMI). Cистема має серйозний набір вже встановлених додатків – браузер Chromium, поштовий клієнт Thunderbird, клієнт для соціальних мереж Gwibber і навіть відеоплеєр VLC. Можна отримати доступ до адресної книги Android, до бездротових можливостей, таким як Wi- Fi, 3G, 4G.

Також за матеріалами порталу http://www.itcatalog.net/test/mobile.html - близько року тому Motorola представила подібне рішення WebTop для пристроїв на базі Atrix, проте до цих пір воно не набуло поширення.

UPD: Відеодемонстрація роботи Ubuntu for Android.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар