Facebook поліпшив функціонал для розробників iOS-додатків

Як повідомляється в офіційному блозі розробників Facebook, в програмний код для розробників iOS-додатків були інтегровані додаткові настройки. Нововведення покликане надати розробникам відомості про трафік з Facebook, що надходить на сторінку програми, а також забезпечує ряд інших функціональних удосконалень.

Спеціальний дистрибутив дозволить власникові Facebook-додатків для iOS виділяти сегментовані показники статистики: скільки трафіку надходить з новинної стрічки, яке число користувачів додало сторінку з додатком в закладки, скільки користувачів шукали даний додаток і т.п.

Значно вдосконалився функціонал перенаправлення користувача на сторінку. Так, наприклад, посилання, розміщені в матеріалах стрічки новин можуть перенаправляти користувача відразу на вихідну сторінку додатка (якщо він встановлений), на сторінку для завантаження програми в Apple App Store (якщо користувач ще на завантажив додаток на свій пристрій), на цільову сторінку, або на проміжну сторінку.

Таким чином, Facebook ще раз нагадав розробникам, що користувачі можуть клікати по посиланнях з різних пристроїв і в різних контекстах. Вони можуть бути давніми прихильниками конкретної програми або новачками, які тільки збираються встановити його, можуть заходити на сайт з мобільного пристрою або з браузера – ось чому посилання на iOS-додатки (більше про них можна дізнатись на http://iphone.import2ukraine.com) повинні створюватися з урахуванням різних типів користувачів.

Пригласительное на свадьбу Violet Я люблю все эесклюзивное, такой что бы это было только у меня одной. Поэтому я долго искала кто мне сделает пригласительные открытки и выбрала пригласительные на свадьбу от мастерской Stasya Studio (www.shop-stasya-studio.ru). Посмотрев образцы приглашений на свадьбу (Вы это то же можете сделать перейдя по ссылке) я остановила свой выбор именно на открытках от Stasya Studio так как мне очень понравились как сами дизайнерские решения, так и возможность изменить все по своему вкусу. Хотя цена не стояла на первом плане она меня то же порадовала. В итоге я получила пригласительные на свадьбу о которых мечтала и которыми были довольны все гости! Кстати, любители ВК могут посмотреть изделия мастерской Stasya Studio в группе vk.com/stasya_studio А на по следок скажу, что кроме пригласительных у Стаси я заказала все остальные свадебные аксессуары: подушечку для колец, бокалы, свечи, сундук и все все все что нужно!

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар