PayPal просуває спосіб оплати без участі фізичної пристрою

Платіжна система PayPal продовжує розвиток альтернативних варіантів мобільних платежів в роздрібних точках продажу, без використання NFC-технології. Про це повідомляє Wallstreetdaily, роблячи акцент на питаннях безпеки таких способів оплати.

В якості альтернативи, для організації прийому мобільних платежів PayPal просуває в роздрібні мережі технологію, яка потребує заміни або удосконалення касових апаратів, як це могло б бути в разі використання технології NFC.

До електронного гаманця в платіжній системі прив’язується номер мобільного телефону та ПІН-код. Ці дані покупець вводить на касовому терміналі магазину, вказуючи в якості способу оплати систему PayPal. Підтвердженням оплати товару є електронний чек, який відправляється на мобільний пристрій покупця.

Однак багато хто сумнівається в безпеці такого способу оплати. На їхню думку, інформація необхідна для платежу, здійсненого без участі фізичного пристрою, може стати легкою здобиччю для злодія, який бажає отримати доступ до чужих активів. Для цього достатньо лише підглянути і запам’ятати цифри, що вводяться покупцем на терміналі, і навіть не потрібно красти кредитку або смартфон.

Ануй Наяр (Anuj Nayar), директор зі зв’язків з громадськістю корпорації PayPal, стверджує зворотне. На його думку, такий спосіб оплати якраз і гарантує безпеку користувача коштів на гаманці PayPal, адже доступ до них не може бути втрачений або вкрадений разом з кредитною картою або телефоном. Набагато зручніше і безпечніше зберігати коди доступу в цифровій хмарці PayPal, ніж в кишені, запевняє фахівець.

На сьогоднішній день платіжна система повністю не відмовляється від можливих експериментів в області бездротового високочастотного зв’язку малого радіусу дії (NFC), але в той же час вважає це вчорашнім днем ​​стосовно до мобільних платежів. Зручніше і простіше набирати на терміналі декілька цифр, не виймаючи при цьому гаманець або смартфон, вважають в PayPal. А що переважає при цьому – простота, зручність чи безпеки – покаже час.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар