Google покинув “співробітник № 1″

Google покинув співробітник № 1. Крейг Сильверштейн (Craig Silverstein), який почав працювати із засновниками компанії Ларрі Пейджем (Larry Page) і Сергієм Бріном (Sergey Brin) в гаражі будинку Сюзан Войчіцкі (Susan Wojcicki), Менло Парк, в 1998 році.

Сильверштейн мав звичку пекти хліб на роботі, що стало образом корпоративної культури Google.

За його словами, справа не в самому хлібі, а в тому, що Google – «місце, що використовує принцип «зроби сам», де ви могли вирішити будь-яке завдання, що вимагає відповіді, не питаючи дозволу. І могли робити трохи дивні речі. Випічка хліба – не зовсім те, чим зазвичай займаються в компаніях».

Сильверштейн покинув Google, пропрацювавши в ній 13 років, на користь благодійної організації Khan Academy, яка працює над поширенням доступної освіти світового класу всім нужденним.

«Співробітник № 1» не займав в компанії настільки високої посади, як Брін, Пейдж або Войчіцкі, тому суттєвих змін в Google чи контекстной рекламе на Гугле не має статись, що не може не радувати. Одним з останніх проектів, в яких він взяв участь, стала розробка і надання окремих ділянок внутрішнього програмного коду Google спільноті програмістів.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар