Google буде платити за інформацію про відвідування сайтів

Як повідомляється на офіційній сторінці Google, пошуковий гігант, в рамках програми Screenwise, пропонуватиме рядовим користувачам глобальної мережі передавати інтернет-корпорації відомості про відвідувані ресурси за винагороду. В якості спонсора акції виступила дослідницька компанія Knowledge Networks.

Щоб стати учасником програми, користувачеві (вік якого старше 13 років) буде необхідно встановити спеціальне розширення для браузера Chrome. Воно-то і буде передавати Google інформацію про відвідані користувачем ресурсах, а також здійснювати моніторинг його онлайн-активності. Які конкретно дані користувача буде відстежувати Google, поки не уточнюється.

Що ж стосується грошових винагород, то учасникам проекту будуть вислані спеціальні подарункові коди на загальну суму 25 дол США; їх можна буде отоварити в інтернет-магазині Amazon. Бонус в розмірі 5 доларів Google надасть кожному користувачеві відразу ж після установки програми Screenwise. Аналогічні суми подарункових бонусів протягом року (саме стільки триватиме дослідження) будуть нараховуватися користувачами за кожні 3 місяці участі в програмі.

Представники Google так прокоментували офіційний запуск проекту Screenwise виданню Search Engine Land: «Як і багато інших інтернет-і медіа-компанії, ми регулярно проводимо панельні дослідження для того, щоб допомагати нашим користувачам більше дізнаватися про те, як інші люди використовують соціальні медіа та ЗМІ в інтернеті. Даний комплекс досліджень є одним з невеликих дослідних проектів, які ми традиційно запускаємо на початку кожного року. Звичайно, участь у ньому не є обов’язковим. Люди можуть приєднатися до проекту, якщо їм це цікаво чи просто заради отримання винагороди. Кожен учасник отримає право контролювати хід дослідження; крім того, всі дані будуть абсолютно прозорими. Учасник також може покинути проект в будь-який час ».

Зазначимо, що реєстрація для охочих взяти участь в дослідженнях ще не відкрилася.

Ну і наостанок, якщо ви плануєте розвивати свій інтернет-бізнес, без свого сайту вам не обійтись. В свою чергу можу запропонувати создание сайтов в Одессе за дуже вигідними цінами. Тим більше компанія часто проводить різні акції…

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар