Google готується до запуску сервісу зберігання даних

Інтернет-компанія Google практично готова представити довгоочікуваний сервіс зберігання даних «в хмарі». За даними видання Wall Street Journal, випуск нового сервісу – питання «кількох тижнів».

Google Drive буде нагадувати досить популярний сервіс Dropbox, надаючи певну кількість дискового простору безкоштовно (Dropbox надає 5Гб вільного місця) і додатковий простір за окрему плату.

Google вже надає додатковий простір в таких сервісах як Docs, Gmail і Picasa. Ціни на сервіс в існуючих проектах досить конкурентоспроможні, від $ 5 на рік за 20Гб або $ 20 в рік за 80Гб. Для порівняння, Dropbox хоче за 50Гб $ 9.99 в місяць, SugarSync продає 30Гб за $ 4.99 в місяць, а Box.net пропонує 25Гб за $ 9.99 в місяць. Пропозиція Google, таким чином, є в 10 разів більш доступними, ніж у конкурентів.

Імовірно, Google Drive буде відображати каталог з усіма завантаженими файлами в сервісі Google Docs. На користь цього факту говорить і оновлена ​​політика приватності, яка вступає в силу з початку березня і говорить про уніфікацію сервісів Інтернет-гіганта.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар