Як правильно реєструвати сайт в каталогах за допомогою AllSubmitter

AllSubmitterОдним із популярних і ефективних методів розкрутки свого сайту в мережі інтернет є реєстрація в каталогах. Хоча зараз існують різні думки, що каталоги вже себе вичерпали, що сильного ефекту від них не доб’єшся, але чомусь все одно чи професіонали, чи новачки приділяють цьому методу просування сайтів велику увагу.

Для чого взагалі потрібна реєстрація в каталогах? Дозволю собі виділити два момента: один і напевно основний, це збільшення таких параментів інтернет-сторінок як ТИЦ і PR.  Другий момент, це потік користувачів з каталогів на ваш сайт, – все таки користуються ще люди каталогами, хоча я такий народ не зустрічав :).

Отже, за допомогою чого чи кого можна проводити реєстрацію в каталогах. Можна скористатися спеціальними сервісами, які для цього існують (наприклад 1ps.ru, autoreg.ru чи uhuhu.ru), можна звернутися за послугами до спеціалістів, які займаються реєстрацією. Але ми з вами хочемо все і безплатно, тому нам ці варіанти не дуже підходять. Отже, для нас залишається варіант автоматичної реєстрації за допомогою програми AllSubmitter версії 4.7,  яку можна знайти в просторах інтернету у “зламаному” вигляді. Але якщо ви хочете мати саму нову версію, найновіші бази та підтримку  від виробника – програму завжди можна купити тут.

Отже, запускаємо файл allsubmitter.exe та інсталюємо програму, проблем з установкою у вас не повинно виникати. Далі в меню нажимаємо на пункт “Проект”-”Менеджер проектів”. Появиться вікно, в ньому нажимаємо “Створити новий проект”. Далі нам треба надати програмі саму повну інформацію про наш проект.

Реєстрація в каталогах

Якщо у Вас безліч проектів, ви можете розбити їх по категоріях (текам).
Введіть в поле “Назва” назву проекту. (Не використовується при реєстрації)
При необхідності можете створити або вибрати замовника і виконавця даного проекту. (Для створення нового контакту, натисніть на кнопку “Створити новий контакт.”) (не використовується при реєстрації)
Далі можете створити коментар про проект. (Не використовується при реєстрації)
Якщо для вашого проекту ви створили банер, заповніть поле “Ссилка на картинку банера”.
Наприклад: http://www.mysite.com/logo.gif. (Використовується при реєстрації в деяких каталогах)

Далі переходимо на закладку “Опис”.

Реєстрація в каталогах

Введіть в поле “URL (реєстрація)” URL вашого сайт – наприклад: http://www.mysite.com/.

Введіть в поле “Назва” назву вашого сайту.

Зверніть увагу! Багато пошукових систем можуть “склеювати” посилання на ваш сайт після реєстрації в каталогах через те, що назва та опис сайту для усіх каталогів мають однакове значення.
Щоб цього не сталося, нажміть навпроти поля кнопку “Варіанти”, і у формі, що з’явилася ви можете додати ще декілька варіантів назви (чим більше варіантів назви і опису сайта тим краще) – Варто це взяти до уваги!
В процесі реєстрації програма самостійно перебиратиме їх.
І ще: програма містить 6 полів, які можуть мати різні варіанти. Це поля “Назва”, “Опис”, “Опис Короткий” і ще 3 додаткових поля в закладці “Додаткові поля”. При реєстрації програма буде послідовно їх вибирати.

Далі у нас іде вкладка “Контактна інформація”, де треба вказати свої контактні дані, ці поля дуже рідко використовуються в каталогах, тому деякі можна не вказувати, обов’язково вкажіть ваш логін та пароль (вибираєте любий), e-mail, на які будуть приходити листи після реєстрації. Також деякі каталоги хочуть щоб ви поставили ссилку на них, тому треба вказати шлях у полі “Сторінка, на якій ви будете розміщати ссилки на другі сайти”.

Далі ідуть 3 дуже важливі поля. Треба вказати категорії, у яких ви хочете реєструвати ваш сайт. Я переважно вказую десь біля 6-ти категорій, постарайтесь виділити лише ті категорії, до яких можна більш-менш віднести ваш сайт, щоб не “перевантажувати роботою” модераторів каталогів.

У нас лишилась вкладка “Додаткові поля”. Якщо при реєстрації вам не вистачає стандартних полів, то ви можете створити собі 9 будь-яких додаткових полів.
Для цього введіть назву поля і його дані, наприклад: pad URL і http://www.mysite.com/pad.xml.
Після цих змін в програмі, при напівавтоматичній реєстрації з’явиться ще одне поле Pad URL.

Після зробленої роботи можна зберегти проект.

Що робимо далі? Після того, як повністю склали опис сайту, можна починати шукати бази для реєстрації. Є бази платні, є безплантні. Різниця між ними лише в тому, що платні більш-менш є новими і всі каталоги, яких вже не існує чи просто були забанені пошуковими системами, до них не входять (ще багато залежить від того, де купували базу – можливо вона нічим не буде відрізнятися від безплатної). Я у своїй роботі використовую безплатні бази, яких збираю на різних спеціалізованих сайтах (наприклад, forum.searchengines.ru).

Ще важливий момент. Бази від нових версій програми не підходять для старих версій, тому треба скачувати тільки ті бази, які розраховані на роботу з вашим AllSubmitterom, в нашому випадку це версія 4.7. Мої бази можна буде скачати в кінці статті.

Як бази закидувати у програму? У меню зверху находимо пункт “Справочники – База каталогів” і відкриваємо її.

Реєстрація

Перед тим, як закидувати нові бази до програми, треба закинути чорний список баз (внизу під категоріями “Чорний список”, щоб нам не попадалися непрацюючі бази, чи каталоги з вірусами. Чорні списки можна як і самому створювати, так і скачувати на різних сайтах. Вони у мене є у папці разом з каталогами, які ви можете скачати по ссилці в кінці статті.

Справа ми бачимо список категорій, можемо добавити свою любу категорію, якщо потрібно. Вибираємо категорію, де ми хочемо закинути наші нові бази і знизу жмемо “Імпортувами з asd4″. Я використовую бази лише формату  asd4, бо вони підтримують автоматичну реєстрацію в каталогах. Якщо ви маєте бази формату txt, то добавляєте їх через “Імпортувами з txt”.

Коли ми добавили всі бази, у меню зверху находимо пункт “Утилиты  - Регистрация – Автоматическая регистрация” (можна ще вибирати напівавтоматичну реєстрацію, але це займає дуже багато часу, хоча і ефективніше). Появляється вікно, вибираємо свій створений проект і вперед.

Реєстрація

Тепер нам треба вибрати категорії з базами, які ми створили. Для цього на верху під меню жмемо стрілочку і вибираємо “Всі категорії” – жмем “Ентер”. Бази появляться у списку зліва, їх кількість буде залежати від кількості баз, які підтримують автоматичну реєстрацію. У мене їх приблизно біля 9000. Далі нажимаємо кнопки посередині “Точне співпадання”, потім “Неточне співпадання”. Справа у вас появляться бази, які нам підходять для реєстрації (залежно від категорій, які ви вказували в описі сайта). Жмемо кнопку “Реєстрація” і вперед. Під час реєстрації не забуваємо перевіряти кнопку “Капча”, де інколи треба буде вводити зображення на малюнку.

Цікаво знати: Крым – это удобно место для совмещения похода и отдыха. Вы можете посмотреть главные достопримечательности Крыма и отдохнуть на море после того, как походите не невысоким окрестным горам – для пешего похода в самый раз.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

5 коментарі до “Як правильно реєструвати сайт в каталогах за допомогою AllSubmitter”

 1. паап коментує:

  Ось зробив сайт – webmajster.at.ua, тепер розкручою цією прогою … Результат вже через кілька днів…

 2. Юра коментує:

  ну шо подивимось як прогу робить!! 26 марта 2009 15,34
  13988 тис скачало і нема коментов піпец!

 3. Юра коментує:

  ця прога гавно лохотрон!!!!!!!!!!

 4. Тарас коментує:

  Буду пробувати реєструвати свій сайт http://clubmuzon.com цією програмою, відпишу якщо будуть результати. Автору дякую

 5. lena коментує:

  Дякую за статтю.

Залишити коментар