Хто винайшов інтернет?

На сьогоднішній день інтернет є просто необхідним для тих, хто користується віртуальним зв’язком з друзями, для тих, хто отримує різну інформацію ну і просто для перегляду різних фільмів. В інтернеті існує величезна кількість інформації і щодня викачуються сотні гігабайтів самої різної інформації, але мало хто знає, хто і як винайшов інтернет.

Сьогодні для вас відкриється таємниця, хто винайшов інтернет. Допоможе нам в цьому портал http://izobretenie.net/.

Після активного застосування комп’ютерів у своїй роботі міністерство оборони США винесло рішення про те, що на випадок війни Америці буде необхідна надійна система передачі інформації.

Розробку інтернету довірили Каліфорнійському університету, де зібрали найобдарованіших студентів і прояснили ситуацію. Довгі місяці найкращі студенти університету працювали над розробкою різних з’єднань і схем.

Молоді фахівці були відібрані з метою створення майбутнього, тому що інтернет це крок вперед і професора з ученими ступенями не могли володіти новими і сучасними поглядами в майбутнє. Коли ж мережа вже була готова до застосування, студентів відсторонили від роботи, виплативши їм невеликі винагороди за їхню працю. За вдосконалення готової схеми вже приступили професори, які змогли визначити недоліки, і вже в 1969 році з’явилася перша комп’ютерна мережа, яка об’єднала чотири зазначених наукових установ. Пізніше ця мережа стала розростатися і в неї підключали все більше і більше комп’ютерів. Комп’ютерна мережа стрімко стала збільшуватися в масштабах і через кілька десятків років вже охопила практично весь світ. При цьому перші з’єднання мали досить низьку швидкістю, але з часом вони вдосконалилися.

Таким чином, першу комп’ютерну мережу винайшли студенти, які так і залишилися в тіні і не отримали нічого крім невеликої винагороди.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар