10 ефективних методів по просуванню в соціальних мережах

В інтернеті все швидко змінюється. Що стосується соціальних мереж, то там йдуть постійні зміни. Досить привести в приклад Facebook – будь-яка інструкція по роботі в цій соціальній мережі “старіє” вже через кілька тижнів, так як в інтерфейсі і функціоналі щось постійно змінюється і вдосконалюється. Нещодавно зустрічав інформацію, що хтось написав книгу по роботі в Facebook, а вона вже застаріла на момент виходу.

Постійні зміни стосуються не тільки інтерфейсу та функціоналу.

Сьогодні ми перерахуємо ті методи, які застосувуються у просуванні в соціальних мережах останнім часом і які дали позитивний ефект.

1. Вимкніть автоматичну трансляцію RSS і Твіттер в Facebook

Люди відразу бачать різницю, коли повідомлення в соціальній мережі написано людиною або транслюється туди автоматично. Коли я починав працювати з Facebook із залучення друзів та відвідувачів, то налаштував автоматичну публікацію постів  блога через RSS та повідомлень на Twitter в Фейсбук.

Висновок такий, що для максимального ефекту по залученню відвідувачів і збільшення числа друзів у кожну соціальну мережу потрібно публікувати вручну. Причому не просто вставляти адресу поста і його заголовок, а додавати кілька слів від себе, щоб одразу було видно, що повідомлення написав чоловік.

Можна говорити, що при автоматичному постінгу в соціальні сервіси економиться час. Насправді про економію часу можна не говорити. Ручна публікація анонсу поста в Twitter, Facebook, Google + і Вконтакте займає від сили пару хвилин – у всі ці соціальні сервіси я пишу один і той же текст повідомлення.

2. Додайте на блог коментарі Вконтакте і Facebook

Додавання систем коментування Вконтакте і Facebook на блог дає хороший ефект в плані залучення відвідувачів з цих соціальних мереж, а також у зростанні кількості друзів у цих сервісах.

Основний зміст коментарів від соціальних мереж навіть не в тому, щоб дати можливість користувачам коментувати, а в тому, що на кожен коментар з’являється посилання зі стіни користувача в соціальній мережі, що дозволяє його друзям побачити посилання на коментар і перейти по ній на ваш сайт.

У результаті аудиторія потенційних відвідувачів вашого сайту з соціальних мереж Вконтакте і Facebook значно розширюється.

3. Найчастіше публікуйте на Twitter фотографії і пишіть з телефону

Якщо трапляється на вулиці щось цікаве – робіть фото і відправляйте його в Твіттер та інші соціальні сервіси. Це дозволяє зробити діяльність в соціальних мережах більш активною.

4. Частіше спілкуйтеся і коментуйте матеріали в соціальних мережах

Спілкування в соціальних мережах дозволяє збільшувати кількість друзів у них. Чим більше друзів, тим більший потенціал переходів на ваш сайт.

Помічена така закономірність – якщо коментувати користувачів з великою кількістю друзів, а також тих, хто щодня там спілкується, то в такі дні друзів додається більше, ніж зазвичай.

5. В анонсі кожного матеріалу сайту в соціальних мережах має бути картинка

Якщо в анонсі поста є картинка, то на ваш сайт відвідувачі будуть переходити набагато активніше в порівнянні з тим, якби картинки не було.

Виходить, що картинки позитивно впливають на збільшення відвідуваності з соціальних мереж. Використовуємо їх обов’язково !

6. Частіше робіть опитування в соціальних мережах

Опитування, на мій погляд, дозволяють додатково взаємодіяти з вашими читачами у соціальних мережах.

7. Частіше пишіть повідомлення для дискусій

У соціальних мережах важливо не просто публікувати посилання на цікаві матеріали, але й взаємодіяти з аудиторією читачів. Відмінний прийом для цього – публікація повідомлень, які стимулюють користувачів до ведення дискусії.

Для цього достатньо написати в соціальній мережі будь-яке питання, чи запитати думку ваших читачів про що-небудь.

8. Для аналізу переходів використовуйте сервіс Goo.gl

Для відстеження переходів є різні способи, я вважаю за краще використовувати сервіс скорочення посилань від самого Google, який називається goo.gl .

Вставляєте в нього повну адресу потрібного вам посилання, тиснете Enter і отримуєте коротке посилання, яке можна використовувати для публікації анонсів ваших матеріалів в соціальних мережах, а також для будь-яких інших повідомлень.

Завдяки цьому сервісу можна вивчати, які посилання цікавіші  читачам, а які ні. Посилання можна скорочувати не всі, а тільки ті, за якими потрібно дізнатись кількість переходів.

9. Групу Вконтакте потрібно регулярно чистити від спаму

Якщо цього не робити, то ваша група перетвориться на непривабливе звалище усілякого спаму, і навряд чи нові користувачі захочуть в неї вступити.

10. Постійні експерименти

Експеримент – запорука успіху. Постійно пробуйте нові методи і схеми, це дозволить вам знайти найбільш ефективні варіанти роботи з соціальними сервісами. Якщо нічого не пробувати, то дізнатися, що добре працює, а що ні, так і не вийде.

Якщо у вас є ідеї і бажання, то цілком можна зайнятися проведенням конкурсів у соціальних мережах.

Висновок такий – як і в будь-якій справі, для того, щоб отримати ефект з соціальних сервісів, потрібно регулярно витрачати час і прикладати певні зусилля.

P.S. До речі, якщо ви вже давно мрієте навчитись грати на фортепіано, тоді рекомендую придбати цифровое пианино, адже за допомогою нього можна з легкістю виконувати будь-які мелодії…

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар