Де реєструвати дешеві домени…

Дешеві домениМи розуміємо, що для того, щоб створити сайт нам потрібно зареєструвати доменне ім’я. І не просто там будь-яке безкоштовне ім’я із закінченням типу narod.ru чи ucoz.ru, а нормальний платний домен. Тим паче, що домени зараз коштують не так і дорого, приблизно в районі 5-7$.

Для того, щоб зареєструвати домен в інтернеті, існують спеціальні компанії, так звані реєстратори доменних імен, які працюють через своїх диллерів (реселлерів) або самостійно.

В яких зонах краще реєструвати домен? Пізніше постараюсь напрягтись і написати окремо статтю про вибір доменних зон, зараз я віддаю перевагу зонам com і ru. Чому? Хоча я ще маю деякі проекти у зоні info, але останнім часом чую негативні відгуки про цю зону, ніби вона дуже погано індексується пошуковими роботами. З моїми проектами проблем з індексацією у зоні info немає, але краще не ризикувати.

Де реєструвати? Я зараз працюю з реєстратором started.ru, у мене з ними заключений договір на купівлю доменів і рекомендую купляти домени у них через мене, зв’язавшись зі мною по мейлу чи асьці, після цього я вам створюю аккаунт в системі, де ви вже самі самостійно вибираєте і оплачуєте домен.

Чому саме у них? Тому, що таких дешевих цін ви так просто не знайдете серед числа інших реєстраторів. У них існує хороша панель управління, у якій ви з легкістю і безкоштовно зможете змінити різні дані для домена – хочете змінити DNS адрес чи просто заховати домен у who.is – без проблем і зауважте, цілком безкоштовно. Тому тепер я купляю домени тільки у них.

Ось деякі ціни на найпопулярніші доменні імена у них (на 03.06.2008):

 • зона ru – 6$
 • зона biz, com, info, org – 8$
 • зона net, com.ua – 7$
 • зона ua – 33$
 • зона kiev.ua – 6$
 • Тільки обов’язково перед реєстрацією треба зв’язатись зі мною, щоб я для вас створив аккаунт  з цінами, які я вказав вище.

  Ніби все, що я мав сказати про реєстрацію доменів, також одним з основних параметрів популярності домену є його назва, тому при її виборі зверніть увагу на такі якості:
  щоб назва легко запам’ятовувалась, щоб була короткою, бажано без дефісів, які інколи незручно набирати на клавіатурі.

  Тому усе добре зважте і вперед…

  Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

  11 коментарі до “Де реєструвати дешеві домени…”

  1. Віктор коментує:

   Підскажіть чому так дорого реестрація домену .ua коштує ?

  2. admin коментує:

   Домен в зоні ua не тільки дорого коштує, але його і зареєструвати важко (потрібно мати торгову марку, яка зареєстрована в Україні чи за кордоном). Ну і взагалі державним доменам не личить коштувати пару доларів…на мою думку…

  3. Daniil коментує:

   Зараз такiж самi цiни? якщо так, Вы можете зарееструвати там мене?

  4. admin коментує:

   Реєструйтесь по посиланню, яке вказано в пості – далі дасте мені знати… Підключу для вас інший тариф… Ціни трошки змінились, але все залежить від домену…

  5. Daniil коментує:

   Зареєструвався. Що мені далі робити?

  6. admin коментує:

   Активував ваш тарифний план. Тепер доступні ціни в аккаунті, за якими ви можете реєструвати домени.
   Наприклад, com – 10.50$, ru – 5$ і т.д

  7. Daniil коментує:

   дякую

  8. Sergiy коментує:

   Зареєструвався. Будь-ласка, активуйте і мені тариф

  9. Sergiy коментує:

   І ще питання: домен буде зареєстрований на мій уанік? Чи можна при бажанні його змінити на уанік замовника?

  10. admin коментує:

   Домен буде зареєстрований повністю на ваші дані, які ви вказали при реєстрації.
   Якщо домен реєструєте не для себе, то або реєструйтесь ще раз на дані клієнта. Або переведете домен на аккаунт клієнта, але все одно треба його зареєструвати.
   P.S. Тариф активував.

  11. Ivanochko коментує:

   Дорого так, що капут просто… 10 баксів за орг.уа …це жесть

  Залишити коментар