Як вибрати хостинг для сайту…

хостинг для сайтуКоли всі етапи розробки завершені, дизайн створений, а контент розміщений, постає наступне питання – перенесення сайту на хостинг. Це дуже важливий і відповідальний етап, від якого безпосередньо залежить швидкість роботи, відсутність збоїв і рівень безпеки ресурсу. Найкраще подбати про якісний сервер відразу: в іншому випадку перехід на новий хостинг доставить додаткові труднощі. У даній статті ми розглянемо,к правильно підібрати хостинг для сайту.

Для того щоб не помилитися з вибором, необхідно проаналізувати можливості вашого сайту, а також зрозуміти, яким вимогам він повинен відповідати. Не поспішайте і уважно вивчіть наступні характеристики веб-ресурсу.

Тип сайту. Залежно від того, який сайт ви плануєте запустити – інтернет-магазин, блог або новинний портал, слід підбирати особливий вид хостингу. Грає роль і обраний двіжок.

Технічні вимоги. Кожен сайт має свої особливості і функціонал, тому технічні вимоги до різних платформ будуть свої. Зокрема, важливо врахувати базу даних і мову програмування.

Рівень безпеки. Подумайте про те, яким чином буде захищений ваш сайт. Найчастіше мова йде про мінімальний рівень, проте якщо майданчик передбачає роботу з особистими даними клієнтів, ви повинні забезпечити їх максимальну безпеку.

Наявність пошти. При створенні окремого електронного ящика, прив’язаного до домену сайту, необхідно перевірити підтримку цієї вимоги у обраного хостингу. В цьому випадку пошту буде обробляти хостинг, а не сторонній провайдер.

Наявність декількох сайтів. Якщо ви хочете запустити відразу кілька ресурсів, слід врахувати, що вони можуть зберігатися по-різному: на піддоменах або на окремих доменах верхнього рівня. Все залежить від ваших вимог.

Обсяг даних. Це ще один важливий фактор, оскільки всі сайти мають різну вагу. Одні ресурси зберігають тільки текстові дані, а інші – величезну кількість зображень і відео-контенту. Відповідно, в кожному разі буде потрібно різна пропускна здатність хостингу.

Обсяг трафіку. Більшість хостингів працюють з різними потоками трафіку. Як правило, на початкових стадіях він досить низький, проте існують і винятки. Важливо враховувати передбачувані обсяги і співвідносити їх з можливостями хостингу.

Витрати. При обмеженому бюджеті краще розглянути більш дешеві хостинги. Але при запуску серйозних проектів економити просто не можна: краще зробити ставку на надійність і функціонал сервера.

Технічні завдання. Залежно від того досвіду і навичок, які ви маєте в своєму розпорядженні, робота з хостингом буде будуватися по-різному. Існують сервери з повним обслуговуванням, де необхідно лише вносити плату. Якщо ви маєте уявлення про роботу з хостингом, то не виключено і ведення власного сервера.

Навіть не дивлячись на знання всіх тонкощів підбору хостингу, остаточне рішення краще приймати після консультації з досвідченим фахівцем. Він підкаже, на якому сервері краще зупинитися, а також роз’яснить всі переваги і недоліки різних хостингів.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар