На 8 березня жінки отримають білизну, гаджети і квіти

8 березня Фахівці Яндекс.Грошей на підставі даних про покупки в інтернет-магазинах склали прогноз – «що отримають жінки на 8 Березня»

Аналізу піддалися операції через Яндекс.Кассу по оплаті покупок в інтернет-магазинах. Інтерес представляли категорії товарів, продаж яких різко виросли в передсвяткові дні – з 24 лютого по 4 березня. Оскільки за тиждень до свята гостро постає проблема логістики, в цей період українці воліли іноземні інтернет-магазини з експрес-доставкою (24-48 годин) або вітчизняні.

Як відзначають дослідники, зараз на «вторинний» ринок хлинули товари, куплені на ажіотажній хвилі кінця минулого року при різкому зростанні курсу валют. Українці, які купили тоді товари тривалого користування (наприклад, побутову техніку), тепер намагаються продати їх на онлайн-аукціонах і дошках оголошень. Це підтверджує більш ніж двократне зростання на початку березня числа платежів за просування товарів на онлайн-барахолках в порівнянні з кінцем лютого.

За той же тиждень між «чоловічим днем» і початком березня в 3 рази зріс обсяг продажів нижньої білизни, за даними інтернет магазину https://ewashop.com.ua/, а також аксесуарів для мобільних пристроїв, в 1,5 рази – меблів і предметів інтер’єру, а витрати на делікатеси і вишукані солодощі в інтернет-магазинах подвоїлися.

Продажі квитків в театр, кіно і на концерти на 1 березня збільшилися на 60% в порівнянні з кінцем лютого. За багаторічною статистикою, до 8 Березня продажу квитків можуть вирости в 5 разів.

«Чергові» подарунки типу духів або косметичних наборів відомих марок позбавляють чоловіків від розгубленості або довгого вибору, особливо, якщо невідомо, що таке скраб, шелак для нігтів, вії-пір’я або яке-небудь металеве мило, про які говорила улюблена. Рідкісний чоловік не запанікує і не кинеться геть із магазину.

«Біда і виручка» в будь-яке свято – квіти. Їх чоловіки звикли купувати особисто в день вручення або трохи раніше. Однак, інтернет-продажі цього делікатного товару теж ростуть: за букети з доставкою на дім 8 березня користувачі вже 2 березня заплатили інтернет-магазинах в 5 разів більше, ніж в попередні дні.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар