Як вибрати виділений сервер?

Як вибрати виділений сервер?Виділений сервер (англ. Dedicated server) – це такий вид інтернет-хостингу, при якому користувач орендує сервер, яким не користуються інші клієнти. Такий формат більш зручний, ніж віртуальний хостинг, в силу того, що організація отримує сервер в особисте користування, і може вибирати операційну систему, апаратне забезпечення, і т.д.

Як вибрати виділений сервер

Вибір хорошого, але недорогого виділеного сервера може стати складним, але дуже витратним за часом заняттям. Проте, прийняття вірного рішення в підсумку окупиться.

Варто звернути увагу на наступні специфікації:

  • Процесор – наскільки потужний сервер вам потрібен?

Для сайтів з SQL-серверами, якщо вам потрібно перекодувати відео, віртуалізувати об’єкти, або підтримувати ігри або чати, вам знадобиться швидкий і потужний сервер з декількома процесорами.

  • Пам’ять – наскільки вам важлива швидке завантаження?

Чим більше у вас оперативної пам’яті на сервері, тим швидше він буде працювати, і тим швидше буде завантажуватися сайт. Оперативної пам’яті багато не буває!

  • Сховище – ви використовуєте малий або великий обсяг даних?

На вашому виділеному сервері може бути кілька жорстких дисків. Якщо ви зберігаєте на сайті тільки особисті дані, тоді досить буде одного жорсткого диска. Якщо вам потрібно більше сховище, можна спробувати скористатися основним жорстким диском і декількома додатковими.

  • Обсяг трафіку – скільки трафіку вам потрібно?

Цей пункт визначає, скільки даних можна передати з вашого сайту і на нього за певний період часу. Для популярного веб-сайту з великою кількістю відвідувачів, необхідний обсяг даних очевидно вище. Потрібно врахувати, що якщо ви хочете зберігати зображення з високою якістю або відео, вам теж знадобиться високий обсяг трафіку. Що стосується програмного забезпечення, перш за все вам потрібно подумати про операційну систему. Windows і Linux – два найбільших постачальника операційних систем для виділених серверів. Припустимо, що у вас є якісь обмеження, і тоді ось кілька порад.

  • Операційна система – яку мова програмування ви використовуєте?

Якщо ви користуєтеся SP.NET або MS SQL, вам варто користуватися платформою Microsoft, наприклад, сервером Windows. Якщо ж ваш вебсайт використовує опен-Сорс, наприклад, Apache, PHP, MySQL, або Ruby On Rails, вам знадобиться сервер Unix / Linux, наприклад, CentOS, Ubuntu, Debian, Fedora, і т.д.

Підводячи підсумки, допомогу при виборі виділеного сервера ви зможете надати собі самі, прочитавши цю статтю. У нашій країні надається великий вибір виділених серверів, оренди виділеного сервера, підтримки, вирішення проблем з доступом. Виділений сервер в Україні – це цілком доступна послуга.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар