Просуваємо сайт новин. Основні способи

Просуваємо сайт новинКонцепція дизайну та ідеологічна єдність структури – це основні принципи, що впливають на аудиторію. Власникам новинних видань буде потрібно велика робота, щоб поліпшити SEO – оптимізацію за ключовими словами. Поганий дизайн, заплутаність структури, час завантаження сторінки або слабке утримання контенту перешкоджає просуванню новинного електронного сайту на топові позиції.

Створення оптимізованої структури

При управлінні складними інформаційними структурами адміністратори забувають, що оптимізація новинного ресурсу впливає на просування в пошукових системах (ПС) Яндекс і Google. У ПС і соцмереж містяться рекомендації, що допомагають збільшити трафік адаптивного сайту, зробити його клікабельним по пошуковим запитам. ЗМІ-портал, який має свій унікальний стиль і зворотний зв’язок з користувачами (коменти, лайки, репости і т.д.) займе нішу в самому конкурентному інформаційному полі.

Отже, як рекомендує Блог Алексея Кобзарева, щоб виправити цю ситуацію, необхідно звернутися до веб-аналітики і встановити час завантаження сторінок ЗМІ, показник відмов, скласти карту кліків. Вебвізор з яндекс.метрика записує відео на дії відвідувача і запити переходів.

Траст залежить від розмітки schema.org. Встановіть карту сайту, яка, з огляду на велику кількість новин за день, полегшує пошук інформації клієнтам, і пошуковим роботам.

Яку стратегію оптимізації вибрати?

Google і Yandex змінюють свої алгоритми. Але більшість з оновлень ви не помітите і вони не вплинуть на траст вашого порталу. Однак деякі можуть вплинути на траст. SEO оптимізація новинного бізнесу з урахуванням правил вебмайстрів Google і Яндекс є трудомістким процесом. Щоб не отримати штрафні очки і не втратити своїх позицій по пошуковим запитам – дотримуйтесь правил і рекомендацій Google і Яндекс, використовуйте «білі методи» оптимізації.

Чи можна автоматизувати оптимізацію?

Автоматизована SEO оптимізація і просування сайту є спамом. Ця практика не має нічого спільного з управлінням і синхронізацією багатьох процесів маркетингу. Не вірте тим, хто стверджує, що все може бути зроблено тільки в один клік. Необхідно витратити час і гроші на SEO оптимізацію, слід зробити розумні інвестиції в людські ресурси і інструментальні засоби.

SEO просування ЗМІ на ринку новинних порталів

Необхідно знати різницю між маркетингом інтернету і дизайном веб сайту. SEO- це оптимізація, яка служить для поліпшення пошукової популярності. Дизайном називають процес проектування, структурування новинних даних, типографіка і інфографіка.

Інтернет-маркетингом є процес «публікації контенту» з метою отримання більшої кількості відвідувачів, потрібних для розкрутки бізнесу. SEO оптимізація – це залучення трафіку заходів відвідувачів. Метою вашої оптимізації є постійно зростаючий потік відвідувачів за обраними ключовими словами або фразами. Хороша оптимізація SEO повинна стати частиною дизайну і архітектури онлайн-видання, і здатна відрегулювати процес отримання відповідних авторитетних посилань.

Залучення швидко-роботів Google і Яндекс

Як зробити, щоб швидкий робот ПС заходив на новинний портал ЗМІ? Індексація нової сторінки займає у ПС близько двох-трьох тижнів. Швидкість, з якою Яндекс і Google індексує внутрішні сторінки, залежить від різних факторів: трастових, що визначає тимчасові квоти на збір нових матеріалів, обсяг посилальної маси, рівень сторінок (кількість кліків від “морди”). Для збільшення швидкості індексації, треба збільшити кількість зворотних посилань, що мають високий траст в рунеті – ТИЦ> = 20 && PR> = 2. За допомогою біржі посилань або власної сітки сателітів це можна вирішити, хоча в пошані отримання природним шляхом.

Додавання сайту ЗМІ в агрегатори Я.Новості і Google News

Так, ознайомтеся з головними принципами для включення Яндекс Новини і Google News стрічки новин для отримання додаткової інформації. Основна вимога пред’являється агрегаторами – синдикація контенту в форматі RSS 2.0. Частота оновлення ресурсу може варіюватися в залежності від читання стрічок новин. Щоб налаштувати ці параметри, необхідно знати вашого читача і їх запити для організації потоку новин.

Створення карти сайту Sitemap.xml.

Карта скорочує час і економить відведені квоти робота при просуванні сайтів ЗМІ. Якщо структура зроблена на CMS Joomla 3.x, то слід завантажити необхідне розширення для Sitemap (наприклад, OSmap). Для WordPress – Google XML Sitemaps.

Створення блогів у новинного порталу ЗМІ

Робота з блогерами і коментарями новинних порталів викликає багато питань. Наявність коментарів в блогах робить його інтерактивним і взаємодіє з активною спільнотою відвідувачів.

Для блогів важливий соціальний аспект. Люди хочуть відчувати себе причетними до процесу взаємодії в колективі. При створенні дискусії відвідувачі беруть участь в бесіді з потрібних тем. Потужним компонентом просування сайту новин за допомогою соціальної мережі є щоденне наповнення постами.

Наявність коментарів – значить, що він затребуваний, відвідується і в ньому кипить життя, в ньому продуманий маркетинг і реалізовано в ЗМІ просування. Різноманітні відповіді, написані різними кореспондентами, мають різноманітні стилі та емоційні риси. Це робить блог динамічним. Отже, блог стане популярним у пошукових системах. Трафік буде рости!

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар