Як налаштувати Яндекс Директ

Яндекс ДиректЗвичайно, щоб стати професійним діректологом (фахівцем з контекстної реклами) потрібно багато практичного досвіду, але налаштувати рекламу на добре у вас може вийти, якщо врахуєте поради в цій статті.

Не забувайте що у кожної рекламної компанії свої особливості, залежно від сфери бізнесу і тут ви почуєте тільки загальні відповіді по налаштуванню рекламної компанії. Так як ви маєте справу з рекламою і орієнтуєтеся, перш за все, на споживача, можна лише спробувати вгадати бажання останнього. Ефективність запущеної контекстної реклами ви зможете оцінити лише за фактом, вивчаючи статистику або скориставшись бид менеджером Яндекс директ.

Сама по собі схема роботи з Яндекс Директ вельми проста і не викликає особливих проблем. Стадій всього три:

  • Складаємо список потрібних вам ключових слів;
  • Створюємо ефективні оголошення;
  • Аналізуємо рекламну кампанію, в яку ви вклали гроші і вносимо правки.

Для початку вам потрібно визначити ЦА, на яку будуть розраховані контекстні оголошення і саме під них ви будете підлаштовуватися надалі. Ефективна рекламна кампанія залучає трафік на ваш сайт, що можливо лише при відповідності оголошення призначеним для користувача запитів. Найменша помилка може призвести до того, що гроші будуть витрачені, але бажаний ефект не буде досягнутий.

На самому початку вам буде потрібно сформувати ключові слова. Кількість слів індивідуально, все залежить від особливостей продукції, яку ви рекламуєте. Як правило, найбільшу ефективність і звання універсальної заслуговує стратегія підбору низько- і середньо-частотників.

Як тільки ключі вибрані, займаємося написанням рекламних оголошень, причому ключі потрібно використовувати не тільки в тексті, але і бажано заголовках. Вкрай бажано закласти заклик до дії в заголовок або тіло оголошення, а також використовувати привертаючі увагу слова. «Легко» і «швидко» – найпростіший приклад.

За кількістю ключових слів. Все дуже індивідуально, проте в даний момент найкраще використовувати 1 ключ на 1 оголошення. До речі, сам Яндекс надає готові шаблони для контекстної реклами, проте, частіше за все, вони потребують доопрацювання. Зауважимо, що зазначена ціна в оголошенні значно підвищить кількість кліків, якщо вона у вас не вище конкурентів.

Не забувайте важливим етапом настройки Яндекс Директа є періодичний аналіз рекламних компаній. Гарячими запитами в комерційній тематиці називають слова, які безпосередньо показують на бажання користувача купити ваші товари або послуги. Наприклад “купити квартиру в Києві”.

А є холодні запити. До них відносяться огляди, порівняння та інші інформаційні статті. Наприклад ” як вибрати квартиру “.

Самі по собі запити не діляться на “гарячі” і “холодні”. Вони поділяються відносно один одного (один запит холодніший або гарячіший за іншого).

Якщо у якихось запитів багато показів і мало кліків по ним (низький CTR), то такі оголошення потрібно відключати.

Дотримуючись цих простих принципів можна успішно зробити середню компанію. Але не забувайте,
що потрібно ще враховувати тематику вашого бізнесу і безпосередньо розбиратися в особистому кабінеті рекламних компаній.

 

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар