pracadlaukrainy.pl – новий портал для пошуку роботи в Польщі

pracadlaukrainy.plНе виключено, що новий портал www.pracadlaukrainy.pl, який з’явився в мережі, принесе революцію на ринок праці. До цієї пори роботодавці, шукаючи фахівця на дану посаду, користувалися базою доступних осіб у Повітовому центрі зайнятості та Агентстві з працевлаштування.

Останні за посередництво хочуть, в середньому, близько 2000 злотих від особи. При цьому, немає жодної гарантії, що даний кандидат задовольнить очікування. Не рідко інтуїція роботодавця є ефективнішою ніж складні тести на прийом на роботу. Крім того, слід враховувати час. Буває так, що особа потрібна фірмі на вчора і кожен день на ціну золота. Портал, про який йде мова стосується громадян України які хочуть працювати в Польщі.

Тут Ви знайдете професійні профілі людей які хочуть працювати в Польщі. Різні люди реєструються і розміщають не тільки свої резюме, але й також мають можливість розміщати мотиваційні листи, документи, відео. До цього часу, a портал працює в мережі лише від березня, є вже близько 200 професійних профілів. Пошукова система полегшує знаходження працівника з конкретного міста чи регіону. Контакт з потенційними працівниками коштує роботодавцю 50 злотих (можливість користуватися базою протягом тижня), 200 злотих (місяць) і протягом цього періоду можна нав’язати контакти зі ще більшою кількістю осіб.

- Це початок великих змін. Ощадливість і час працюють на користь роботодавця. Центр зайнятості підкаже як оформити всі справи, пов’язані з паперами. Там наявні спеціалісти з працевлаштування іноземців, що допомагають у цьому процесі – розповідає Уляна Воробець, керівник проекту.

Портал набуває все більшої популярності і щораз більшої кількості зареєстрованих осіб.

- Громадяни України охочі до роботи. В Україні зараз війна. 40-відсоткова інфляція призводить до того, що люди в Україні на даний момент заробляють в середньому 80-90 доларів на місяць. Це найнижча ставка. На таку зарплату неможливо прожити. Тому вони поважають роботу, роботодавця. Люди в Україні раді виконувати будь-яку роботу. Їм до нас найближче. Збільшується кількість легально працевлаштованих, а надходження до ZUS (Фонд соціального страхування) минулого року з трудових договорів громадян України, сягнули майже 400 мільйонів золотих. Польський ринок відкривається і цю тенденцію неможливо затримати. Професійні профілі – це шанс і для працівників і для роботодавців – говорить автор ідеї проекту Даніель Дзєвіт з групи BDM.

Наступним шансом для роботодавців є місцевий підготовчий осередок CARGO. Виявляється, що громадяни України не мали де підвищувати свої кваліфікації. Тут, у співробітництві реалізовуватимуться курси, що підвищуватимуть вміння водіїв, операторів вантажопідйомників, зварників та багато інших, що дозволять польському роботодавцю бути впевненим у тому, що працівник має відповідні кваліфікації та вміння. У соціальній мережі Facebook вже запроваджено регіональні відділи порталу у Варшаві і Кракові.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар