Як зняти квартиру для святкування Нового року

Як зняти квартируЯкщо у вас немає власної квартири або в ній крім вас відзначати Новий рік будуть інші члени сім’ї, то одним з варіантів святкування Нового року може стати оренда квартири. У орендованій квартирі ви зможете відзначити Новий рік так, щоб і вам ніхто не завадив, і ви нікому не завадили.

Головна мета при цьому – забезпечити собі прекрасний настрій і відпочинок. У особливо обережних, звичайно, виникнуть питання. Чи потрібно укладати договір про оренду? Як убезпечити себе від можливих претензій орендодавця? Як не опинитися в числі ошуканих і не залишитися без вечірки? Кілька простих порад допоможуть вам і відзначити Новий рік, і зберегти гарний настрій, нерви і в цілому залишитися задоволеними святом.

Що потрібно зробити насамперед

 • Не поспішати. Це може призвести до сумних наслідків: невигідна угода, фінансові втрати, брудна неукомплектована квартира …
 • Подбати про оренду заздалегідь. Ціни за тиждень до Нового року підскакують в кілька разів.
 • Знайти інтернет-портали з оренди житла. Найчастіше адміністратори таких порталів відкрито заявляють, що є лише посередниками між орендарем та орендодавцем, згадуючи, що сайт не несе ніякої відповідальності ні перед ким. Знайти подібні портали дуже просто. Будь-яка пошукова система видасть кілька варіантів.
 • Ретельно відібрати оголошення про оренду. Попередньо уточнити ключові моменти оренди по телефону в бесіді з орендодавцем.

Про що потрібно дізнатися у орендодавця

 • Про розрахункову годину. Це час, коли ви повинні заселитися і виїхати рівно через добу. Зробити це потрібно не стільки для того, щоб не прострочити оренду, скільки для того, щоб господар квартири не прийшов виселяти вас в 10 ранку 1 січня. Це не сподобається ні вам, ні йому. Звичайно, найзручніше вибирати ту квартиру, виїжджати з якої потрібно не раніше полудня.
 • Про сусідів. На ті оголошення, де вказано «тихі сусіди», уваги краще не звертати. Швидше за все, тихі сусіди зажадають тиші і від вас. Якщо вас це дуже турбує, краще зняти квартиру в так званих міні-готелях, де вашими сусідами будуть такі ж орендарі.
 • Про можливість забронювати квартиру. Найкраще забронювати квартиру заздалегідь. Тим більше, що найчастіше орендодавці ближче до свят підвищують ціну. Багато інтернет-порталів мають можливість броні житла через спеціальну форму, яку вам потрібно лише заповнити. Можна напряму зв’язатися з власником квартири. Найнадійніший спосіб зв’язатися з власником квартири – телефон. Можна і по електронній пошті або за формою зворотного зв’язку на сайті.

Що потрібно зробити під час огляду квартири

 • Заглянути в усі кімнати і куточки, перевірити стан меблів, вікон, дверей, підлоги і стель. Завдяки цьому ви зможете позбавити себе від звинувачень власника в тому, що ви щось зіпсували, тоді як це було зіпсовано ще до вас.
 • Переконатися, що в квартирі, яку ви обрали, буде посуд, постільна білизна, рушники, мильні приладдя та інші предмети побуту, щоб ви не відчували з цим проблем в новорічну ніч і не псували собі настрій. До речі, варто перевірити наявність телевізора, чайника і води в крані (і гарячої, і холодної).
 • Переконатися, що є холодильник (для охолодження алкоголю або якщо ви збираєтеся готувати їжу на місці), ліфт та інтернет. Так ви зможете забезпечити собі спокій протягом усього свята, і не будете гарячково заштовхувати шампанське в холодну воду або виставляти його на балкон і піднімати важкі пакети з продуктами на п’ятий поверх без ліфта.
 • Уточнити у власника, які меблі будуть в квартирі під час оренди. Трапляється так, що під час демонстрації житло повністю укомплектовано, а в день «ікс» – напівпорожнє.
 • Уточнити наявність звітних документів – це ключовий момент в оренді квартири. Щоб убезпечити себе від проблем, краще оформити письмовий договір оренди, який буде містити права та обов’язки ваші і власника квартири. Завдяки підписаним двома сторонами договором ви отримаєте можливість відстоювати свої інтереси в суді, якщо це знадобиться. Відсутність договору позбавляє вас цього права.
Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар