Як початківцю-трейдеру стати професіоналом

початківець-трейдерНа сьогоднішній день в мережі інтернет представлено безліч ресурсів, на яких розміщується навчальна література чи відеоуроки на цю тему. Правда, освоїти такий пласт інформації самостійно досить складно, тим більше що в цьому випадку можна щось зрозуміти неправильно. Згодом такі прогалини в знаннях можуть стати причиною втрати коштів.

З іншого боку, існують навчальні курси, вебінари і майстер-класи, які зазвичай пропонують брокерські компанії. Слід зазначити, що такий підхід характерний для брокерів, які по-справжньому зацікавлені в успішній роботі трейдерів, а не тільки в залученні максимальної кількості клієнтів.

Тут перед новачком ринку постає друге питання: вибір Форекс-брокера. У зв’язку з великою кількістю компаній, що працюють в цій індустрії, зробити такий вибір буває складно. На перший погляд, всі брокери пропонують приблизно однакові умови співпраці, але насправді вірити можна далеко не кожному рекламному оголошенню.

Професійні трейдери знають, що на ринку працюють і так звані «кухні» – ДЦ, які всіляко перешкоджають отриманню прибутку клієнтами. Тут присутній конфлікт інтересів, тому брокер спрямовує всі свої зусилля на злив клієнтських депозитів. Наприклад, компанія не виводить ордера трейдерів на міжбанк і не забезпечує їм доступ до актуальних достовірним котируванням. І навіть у випадку, якщо клієнтові «кухні» вдається отримати якийсь прибуток в подібних умовах, компанія робить все можливе, щоб він не зміг вивести ці кошти. Оскільки ліцензії авторитетних регуляторів у цих ДЦ відсутні, виграти суперечку з ними практично неможливо.

Щоб не потрапити в таку ситуацію, до вибору брокера слід підходити максимально уважно, і в першу чергу це стосується новачків. Їм рекомендується проаналізувати інформацію про компанію, яку можна знайти на спеціальних ресурсах, наприклад на http://форум-трейдеров.рф/viewtopic.php?t=3060, а також прочитати відгуки трейдерів, які вже встигли попрацювати з тим чи іншим брокером.

Експерти рекомендують звертати увагу на такі характеристики, як термін роботи брокера на ринку Форекс, кількість його представництв у різних станах і містах, завойовані ним престижні нагороди і звання, участь у міжнародних виставках і якість пропонованої аналітики. Крім цього, у кожного сумлінного брокера повинна бути ліцензія авторитетного світового регулятора.

Якісними вважаються брокерські компанії, які надають великий вибір торгових інструментів і адаптують умови для різних категорій трейдерів. Це може виражатися, наприклад, в наявності рахунків для новачків і професіоналів. Такі брокери пропонують не тільки навчальні програми, але і бонусні та конкурсні проекти, що дозволяють трейдерам збільшити ймовірність отримання прибутку і швидше освоїтися на ринку.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар