Як створити прибутковий сайт?

створити прибутковий сайтЗ кожним днем ​​кількість сайтів в Інтернеті росте в геометричній прогресії. Сайти бувають зовсім різні – від візиток і персональних блогів, до великих веб-ресурсів фірм і корпорацій. Способів створення сайтів зараз існує дуже багато, тому це питання цілком реальне. Інше, більш складне питання – як зробити веб-проект, який здатний приносити дохід. У даній статті ми дамо декілька порад, які вам допоможуть створити прибутковий сайт в Інтернеті.
Крок 1. Прийняття рішення

На даному етапі слід ретельно проаналізувати мету створення веб-проекту. Наприклад, якщо ви хочете вести онлайн-щоденник, то логічно буде створити блог. Якщо планується продаж товарів через Інтернет, то буде потрібно створення Інтернет-магазину. Для організації або фірми, швидше за все, буде потрібно створення корпоративного сайту або сайту-візитки. Варіантів насправді може бути багато, слід поставитися з максимальною відповідальністю і добре все продумати.

Крок 2. Вибір способу створення сайту

Як пише https://www.kiwi.net.ua, способів створення веб-проектів існує декілька. Слід подумати, яким із них збираєтеся скористатися ви. Якщо планується самостійна розробка, то буде потрібно багато часу, навичок і терпіння. Адже, для реалізації необхідні, як мінімум, елементарні знання HTML і CSS – це дозволить створити простенький сайт. Для створення дійсно якісного, сучасного проекту будуть потрібні знання PHP і MySQL. Таким чином, якщо ви не впевнені у власних силах, то краще звернутися за допомогою до фахівців, які зроблять все за окрему плату.

Крок 3. Технічна реалізація

Тут є варіації – створювати веб-проект з нуля, використовуючи самописний двіжок, або робити сайт на основі системи управління вмістом (CMS), наприклад, на WordPress, Joomla, 1С-Бітрікс. Перший варіант більш дорогий і трудомісткий, другий – вимагає менше часу і грошей. Як правило, з нуля створюють сайти для великих організацій і фірм. Для блогерів і початківців Інтернет-підприємців цілком підійде варіант з використанням CMS. Звичайно, є й свої винятки. Все залежить від ваших намірів, побажань і бюджету.

Крок 4. Просування і розкручування

Після того, як ресурс створений, саме час подбати про його просування в пошукових системах. Сайт слід додати в пошукові системи, щоб він почав індексуватися. Перед цим потрібно впевнитися, що все працює коректно, що ресурс не містить «битих» посилань, що контент унікальний. Якщо ці вимоги не виконуються, то поки рано говорити про додавання ресурсу в пошук. Якщо все добре, то прапор в руки! Додаємо ресурс в Яндекс, Google, Rambler і в інші «пошуковики». Через деякий час сайт почне індексуватися.

Щоб потрапити в ТОП видачі пошукових систем по конкретних запитах потрібно проробити деякі заходи з пошукової оптимізації Вашого ресурсу (SEO). Тут, в основному будуть потрібні грамотно написані тексти, оформлені за певними правилами, а також купівля зовнішніх посилань на ваш сайт. Процес просування сайту тривалий, не варто чекати великих результатів раніше ніж через рік-два. Регулярно публікуйте на сайті цікавий і унікальний контент, закуповуйте посилання і відвідуваність ресурсу буде поступово зростати.

Крок 5. Підтримка ресурсу

Будь-якому Інтернет-ресурсу необхідна підтримка. У першу чергу, слід подбати про те, щоб сайт був завжди в робочому стані. При виникненні збоїв і поломок в роботі, все повинно оперативно виправлятися.

Крок 6. Отримання прибутку

Для отримання прибутку можна скористатися різними способами заробітку на сайті. Найбільш поширений варіант – продаж власних товарів або послуг. Для цього достатньо створити окрему сторінку, де викласти свої пропозиції та умови. Іншим поширеним варіантом є розміщення контекстної реклами – на вашому сайті показується чужа реклама, ви отримуєте гроші за кожен клік по рекламному оголошенню. Третій варіант – продаж посилань зі свого сайту, однак, це може несприятливо позначитися на просуванні вашого веб-проекту. Продаж посилань не вітається пошуковими системами, є велика ймовірність нарватися на санкції з їхнього боку. Існують і інші способи заробітку, про них можна додатково почитати в Інтернеті.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар