Способи доставки вантажів з Китаю

доставка вантажів з КитаюНі для кого не секрет, що основна маса промислових товарів, представлених на полицях наших магазинів і ринків, виробляється в Китаї. Нам залишається тільки заздрити моторності умільців з Піднебесної, які оперативно налагоджують різні виробництва, примудряючись забезпечувати таку ціну на свої товари, що конкурувати з ними практично не реально.

Правда, частенько можна почути нарікання на якість китайських товарів, але в цьому вина скоріше не самих китайців, а наших імпортерів, які в гонитві на низькими цінами просять своїх китайських контрагентів зробити товар якнайдешевше. Ну а як відомо, «дешева рибка – погана юшка», тому складно очікувати від товарів «за три копійки» якоїсь супер якості. Але китайці вміють робити і добротні якісні товари, які не поступаються відомим світовим брендам, втім, багато цих брендів розміщують свої виробничі потужності саме в Китаї.

Як би там не було, але продаж товарів з Китаю залишається вельми прибутковим бізнесом і дуже багато компаній цим займаються. Зрозуміло, що перед ними постає питання організації вантажів. Тут можливі кілька варіантів, вибір яких залежить від досвіду тих, хто планує закуповувати товари в Китаї. Можна звернутися в компанію, що здійснює доставку збірних вантажів з Китаю, а можна займатися цим самостійно. Найшвидший і надійний, але разом з цим і самий витратний спосіб доставки – це авіаперевезення. Але через дорожнечу такого способу, він підходить для доставки термінових дорогих товарів, що мають невеликі габарити і вагу – до 100 кілограм.

Також для доставки вантажів з Китаю використовується автомобільний транспорт, як правило, ними доставляють вантажі в прикордонні райони, звідки вже товари відправляються по всіх регіонах. Залізничні перевезення обходяться дешевше автомобільних, хоча і мають ряд недоліків, але найекономічнішим варіантом залишаються морські контейнерні перевезення, які використовуються при великих обсягах вантажів. Єдиним недоліком такого способу доставки є досить великий термін – вантаж йде близько двох місяців.

У кожному окремому випадку підприємець сам приймає рішення і вибирає зручний для себе спосіб доставки з урахуванням всіх ризиків і накладних витрат, які будуть впливати на кінцеву вартість товару на прилавку, а значить і його конкурентоспроможність.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар