Як правильно вибрати карту пам’яті для смартфона?

вибрати карту пам'ятіПри виборі карти пам’яті для свого улюбленого смартфона, здавалося б, не повинно виникати жодних складнощів. Адже цілком достатньо визначитися з необхідним розміром флешки, вибрати оптимальне співвідношення ціна-якість і зробити покупку. Саме таке ставлення користувачів до придбання карти для телефонів і спонукало багатьох виробників припинити випуск флагманських “розумних” телефонів, пам’ять яких можна розширити. Для того, щоб купити “правильну” картку для телефону, потрібно ретельно вивчити інформацію, яка на ній відображена.

 

Чи варто розбиратися у всій цій інформації?

Перш за все потрібно дати відповідь на це важливе питання. Припустимо, ви стали щасливим власником смартфона, що підтримує карти пам’яті. Але що, якщо при використанні цієї карти ви помітили, що телефон став повільніший і працює не так злагоджено, як це було раніше? Така ситуація можлива, якщо в телефоні встановлено картку пам’яті з “повільним” інтерфейсом. Дані, які зберігаються на таку карту, використовуються додатками смартфона. Відповідно якщо ці дані передаються повільно, то і додатки будуть працювати мляво. Але хто заважає вам виділити кілька хвилин і вибрати швидку карту пам’яті для свого гаджета, наприклад в інтернет магазині http://nillkincase.com.ua/350-samsung-galaxy-j7-j700h?

SDHC VS microSDXC

Якщо ви купуєте картку пам’яті для телефону, то обов’язково звертайте особливу увагу на ці латинські літери. Різниця між стандартами SDHC і microSDXC полягає в обсязі підтримуваних картою даних. Перший формат це карти з можливістю зберігання до 32 гігабайт даних, тоді як другий 64 гігабайта даних і вище. Однак, тут є такий нюанс, як здатність смартфона підтримувати карти з великим об’ємом даних. Перед тим, як купувати мобільний пристрій, потрібно обов’язково уточнити інформацію про те, чи може він підтримувати карти пам’яті SDXC.

Клас карти пам’яті: що він нам показує?

Існує чотири класи карт пам’яті: 2, 4, 6, 10. На ці класи потрібно звертати особливу увагу. Дані цифрові значення показують швидкість, з якою відбувається передача даних. Так, наприклад, карта десятого класу передає дані з мінімальною швидкістю 10 мегабайт в секунду.

Вибір карти це дуже відповідальна справа. Пам’ятайте про те, що найкраще купувати карти пам’яті відомих виробників, які заслужили репутацію і цінуються за якість виробленої продукції. І ніколи не купуйте підозріло дешеві карти пам’яті. Ймовірно з ними щось не так.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар