Вибираємо водонагрівач: види та їх особливості

Вибираємо водонагрівачНаявність гарячої води стало невід’ємною умовою комфортного життя сучасної людини. Проте з приходом літньої пори щорічно проводяться профілактичні заходи з водопостачання, внаслідок чого тимчасово відключається підігрів холодної води. Для того щоб уникнути неприємних наслідків у вигляді відсутності теплої води в будинку, а саме в районі санвузла та кухні, необхідно встановити такі апарати, як водонагрівачі.

Як пише http://sp-climate.com/catalog/nakopitelnye-vodonagrevateli-boylera.html, бойлеры для воды є теплообмінними пристроями, які здатні нагрівати воду до певних градусів і підтримувати її в даному температурному режимі.

Види сучасних водонагрівачів

Пристрої по нагріванню води залежно від джерела енергії діляться на газові та електричні, а в залежності від принципу роботи – на проточні та накопичувальні.

Розглянемо особливості кожного з типів водонагрівачів.

Проточний газовий нагрівач. Підходить для будинків, в яких проведено газ, так як в таких випадках не потребує переустановки інженерних комунікацій. Має компактний розмір. Швидко і економно нагріє воду до потрібної температури. Недоліком є ​​те, що одного агрегату може виявитися недостатньо. Також в результаті роботи такого нагрівача утворюються продукти згоряння, тому необхідно додатково встановити витяжку.

Накопичувальний газовий котел. Має високу потужність і продуктивність. Можна вибрати баки різних обсягів з розрахунком на певну кількість мешканців у будинку. До мінусів таких пристроїв відносяться великі габарити, у зв’язку з чим їх установка можлива тільки в нежитлових приміщеннях, як наприклад, підвал, котельня, бойлерна. Крім того, великі агрегати обумовлюють і більш тривалий час нагрівання води.

Проточний електричний нагрівач. Працює за тим же принципом, що і проточний газовий, тому володіє невеликими розмірами і не може забезпечити великою кількістю нагрітої води. До плюсів такого обладнання відноситься простота і легкість установки, а також відсутність необхідності придбання димоходу або іншого тягового приладу. Мінусом електричного проточного апарату може стати нестача потужності локальної електромережі, необхідної для швидкого і постійного нагрівання проточної води.

Накопичувальний електричний бойлер. Так само, як і газові накопичувачі, може бути оснащений баками різного об’єму, залежно від яких розраховується час нагріву води. Завдяки наявності накопичувального агрегату і можливості зберігати температуру води в автономному режимі впродовж певного часу, споживає мало енергії і вважається економним. Але при цьому бойлер має чималу вагу і розміри, що обмежує можливості з його встановлення.

Вибір оптимального варіанту нагрівального пристрою залежить від того, для якого типу приміщення і якої кількості людей, що проживають в ньому, він буде використовуватися.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар