Як наклеїти на телефон захисну плівку

захисна плівкаВласника будь-якого смартфона з часом починають дратувати плями від пальців на екрані. Попередити їх появу можна, наклеївши на скло спеціальну плівку. Втім, деякі нові пристрої випускають з олеофобним покриття, яке захищає екран не гірше. Вибір за вами.

Наклеїти плівку або каленное стекло для Lenovo A6000 можна самостійно. Будуть потрібні серветки, будь-яка банківська карта і засіб для чищення ПК-моніторів.

Етапи поклейки

У першу чергу варто провітрити приміщення і провести вологе прибирання, щоб мінімізувати кількість пилу. Після цього можна приступати до роботи:

  • Видаліть з екрану старі плями. Нанесіть на його поверхню трохи засобу для чищення і протріть скло. Важливо, щоб на ньому не залишалося ніяких розлучень: виправити таку помилку можна буде тільки повторною поклейкою.
  • Для видалення бруду можна використовувати паперовий скотч. Він відмінно впорається із завданням і не залишить липких слідів.
  • Дістаньте плівку з упаковки і зніміть захисне покриття. Прикладіть її до широкої сторони екрану і вирівняйте так, щоб вона якомога точніше збігалася з краєм.
  • Притримуючи плівку, розгладжуйте за допомогою карти ту її частину, яка стикається з поверхнею екрана. Працюйте повільно і не допускайте виникнення повітряних бульбашок. При їх появі обережно відклейте це місце і розгладьте заново.
  • Продовжуйте працювати, поки не досягнете протилежного краю скла. Особливу увагу приділіть тій частині плівки, яка стикається з кутами екрана: саме там найчастіше скупчується повітря.

Таким чином, наклеїти захисне покриття на телефон чи планшет досить просто. Власнику потрібно лише володіти терпінням і старанністю.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар