Вступне слово – для чого це все?

Усім привіт, нарешті я дожився і до свого блога. Не знаю, але чомусь 2-3 роки тому навіть не знав про існування таких видів інтернет-сайтів як блоги. Хоча в інтернеті я вже майже 7 років і проекти свої деякі маю, але тема блогів мені ніколи не попадалась.

Це можна пояснити і тим, що тільки рік тому я почав серйозно задумуватись заробітками в інтернеті, ну не думав я колись, що тут можна заробляти 10-15 тис. $ щомісяця, навіть уявити таке не міг. Але коли почав серйозно це питання розглядати, зрозумів, що не тільки можна, але і треба.

Тому швидше за все метою створення цього блога – це поставлена ціль, за якою я крок за кроком буду втілювати в життя різні свої проекти, надіючись на те, що в майбутньому вони будуть мені приносити значні суми. І постараюсь тут у спеціальному розділі докладно все описувати, аналізуючи свої помилки, і надіючись, що комусь я все таки допоможу у здійсненні своїх мрій в інтернеті.

Також я вже майже рік займаюся створенням інтернет-сайтів, їхньою оптимізацією – це також буде темою для одних з моїх розділів.

Не оминули моє життя і різні фінансові піраміди, як і в реалі так і в інтернеті – постараюсь тут докладно розібратися в тих помилках, які приводили мене в різні сумнівні організації.

Більш-менш перелічив мої теми для початку, які я сподіваюсь реалізую в цьому блозі, і просто шалено буду радий, якщо це ще комусь буде цікавим – дуже на це надіюся.

P.S. Уже сейчас можно скачать бесплатно фильмы исторические.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар