Плагіни для WordPress, які я використовую на своєму блозі

Плагіни для WordPressВирішив коротко описати ті плагіни WordPress, які я використовую у себе на блозі, і які допомагають мені розширити функціональність мого блогу шляхом добавлення нових корисних функцій. Почнемо:

Ozh’ Admin Drop Down Menu - створює випадаюче меню в адмін панелі, що дозволяє відкрити будь-яку сторінку адмінки WordPress в один клік. Замітно прискорює навігацію і полегшує управління блогом.

Akismet - один з найкращих плагінів від WordPress для захисту від спаму. Включений у WordPress по замовчуванню. Для того щоб він запрацював потрібно створити аккаунт на офіційному сайті Wordpress і отримати API key.

All in One SEO Pack - один з кращих плагінів для оптимізації WordPress блога для пошукових систем.

Bookmarkz – плагін для швидкого додавання відвідувачами записів блога в мережі соціальних закладок.

Dagon Design Sitemap Generator - плагін для WordPress, який автоматично генерує карту сайту, що покращує його індексацію пошуковими системами.

FeedBurner FeedSmith - плагін, який перенаправляє RSS фід вашого блога на сервіс Feedburner.
Він дає вам масу можливостей для управління своїм RSS фідом.

WP-PageNavi - додає навігацію на сторінках типу 1.2.3… в нижній частині, що робить ваш блог зручнішим для навігації. До речі, у кого після публікації він не запрацює, потрібно буде у код шаблона, де ви хочете його бачити, добавити строку <?php if(function_exists(‘wp_pagenavi’)) { wp_pagenavi(); } ?>.

WordPress Database Backup - дуже потрібний плагін. Створює бекап вашого WordPress блога. Можна налаштувати його так, щоб бекап відправлявся до вас на e-mail автоматично через заданий проміжок часу.

rss2email.ru – плагін дозволяє вибрати, додати кнопку і форму підписки на RSS-стрічку блога через сервіс rss2email.ru

Ще колись у мене стояв плагін NoFollow Free, за допомогою якого усі посилання в коментарях були доступними для індексації в Google (тег nofollow). Але такі блоги дуже полюбляють спамери, тому я відмовився від нього.

В недалеких планах є ідея скористатися ще деякими плагінами для покращення блогу, але поки що це лише в планах…

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

2 коментарі до “Плагіни для WordPress, які я використовую на своєму блозі”

  1. BFP коментує:

    the best плагін для швидкого додавання відвідувачами записів блога в мережі соціальних закладок.

  2. Андрей коментує:

    Каталоги статей и ссылок – это один из самых «древних» способов внешнего продвижения сайтов, который и сейчас приносит пользу при раскрутке сайтов. Главное – это размещение в «правильных» белых каталогах , которые дадут прямую ссылку на Ваш ресурс. Мы предлагаем бесплатно разместить ссылки на ваш сайт без установки обратной ссылки. К публикации принимаются только качественные сайты, сделанные для людей,и которые будут представлять интерес для наших посетителей. Все вновь добавленные сайты проходят модерацию.

Залишити коментар