Як вибрати і купити домен для сайту?

вибрати і купити доменВи можете вибрати для свого сайту абсолютно будь-який вільний домен. Головна проблема в тому, що більша частина красивих зручних коротких доменних імен вже зайнята. Тим не менш, це не привід впадати у відчай. Вибір завжди залишається досить великим. 

По-перше, визначимо, що таке домен (доменне ім’я). Домен або доменне ім’я – це ім’я і адреса вашого сайту в мережі Інтернет. Домен ділиться на рівні. Перший рівень домену визначає приналежність сайту до країни, географічного регіону або тематики. Інші рівні домену можуть бути представлені у вигляді імені, записаного з використанням тільки букв латинського алфавіту, цифр та знаків дефіса та підкреслення. Рівні доменного імені розділяються крапкою.

Регистрация домена ua і його вибір почнемо з назви вашої компанії (організації, установи, торгової марки). Для найкращого зв’язку вашого сайту з вашою компанією рекомендуємо вибрати домен, що повторює вашу назву або абревіатуру. Такий вибір домену зручний тим, що користувач вже знайомий з вашою компанією і легко запам’ятає або самостійно знайде назву вашого сайту. Крім того, дуже розумні пошукові системи, здатні розуміти транскрипцію, віддаючи перевагу домену вашого сайту, у випадку якщо користувач буде шукати вас за назвою.

Інший варіант вибору домену для сайту – тематичні слова або, якщо хочете, пошукові фрази. Чим займається ваша компанія, що ви виробляєте, які послуги надаєте? Квіти, автомобілі, путівки, страхування? Назвіть ваш сайт назвою найголовнішого продукту.

Третій варіант – домен від англійської (німецької, французької, італійської) назви вашого продукту. Запам’ятати його нескладно для тих, хто непогано знайомий з мовою. Неоднозначності написання вже не виникає. Пошукові системи, знаючі переклад з найпоширеніших мов, також можуть дати вам фору в тематичних запитах.

Послуга реєстрація доменів користується великою популярністю у веб-майстрів, адже домен є фактично основою сайту.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар