Вебмастера проти шифрування запитів в Google

Пару днів тому в сервісі мікроблогів Twitter головний редактор порталу Search Engine Land Денні Салліван (Danny Sullivan) закликав громадськість підписатися під петицією спеціальної, яка протестує проти шифрування Google пошукових запитів за допомогою протоколу SSL.

Нагадаємо, що нововведення Google викликало настільки бурхливий протест у вебмастерів, оскільки тепер сайти, які отримують переходи з органічного пошуку Google, не зможуть відстежувати дані про конкретний запит, який привів користувача на ресурс. Замість цього власники та розробники сайтів зможуть через Центр веб-майстрів отримувати агреговані списки 1000 найбільш частотних пошукових запитів, які залучали трафік на їхній сайт протягом останніх 30 днів. Однак вебмастера не хочуть миритися з таким станом справ і були змушені адресувати Google відкриту петицію .Буквально її текст говорить: “Дорогий Google, як видавці контенту в інтернеті, ми відчуваємо, що видалення інформації про запити і органічних результатах пошуку заважає нам забезпечувати високу якість контенту для наших користувачів.

Закриваючи ці дані, Google не тільки завдає істотного удару по якісних веб-сайтах, але й потенційно провокує менш порядні сайти використовувати “чорні” методи збору даних (наприклад, встановлювати шпигунське ПЗ).

Ми вважаємо, що аргумент безпеки підірваний непослідовністю ваших дій, в результаті яких рекламодавці як і раніше будуть отримувати докладні відомості про пошукові запити користувачів.

Сьогодні розроблені способи безпечного переправлення даних про запити вебмастерів без шкоди для приватного життя користувача і без перешкод для вебмастерів створювати сайти високої якості. Просимо вас серйозно розглянути можливі альтернативи вирішення даного питання. З повагою … ”

Зазначимо, що на даний момент під петицією підписалося 975 чоловік.

Хочете дізнатись, хто ж такий насправді Джеймс Хэтфилд, не проблема. Заходимо і читаємо…

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

2 коментарі до “Вебмастера проти шифрування запитів в Google”

  1. Ігор коментує:

    Не дуже розумію, яка різниця. У нас з Яндексом все простіше… :)

  2. blogman коментує:

    Цікаво чим це все закінчиться. Хоча я сумніваюсь що Гугл змінить свою позицію. Тоді прийдеться шукати альтернативу чи нові інструменти для аналізу посилань…

Залишити коментар