Браузер для Android – що вибрати?

Браузер для AndroidКоли ми вибираємо браузер для свого мобільного пристрою, ставка робиться на його функціональність, простоту і швидкість роботи. При цьому швидкість повинна бути високою навіть при повільному інтернет-з’єднанні. На дизайн програми користувачі в основному не звертають особливої ​​уваги.

Ринок браузерів для системи андроїд складається як з вельми популярних програм, так і з новачків, які тільки завойовують популярність. Коли ми плануємо завантажити браузер для Аndroid , то звертаємо увагу на ті програми, які можуть похвалитися високою продуктивністю і швидкістю роботи, а також іншими корисними функціями. Серед старичків можемо назвати Chrome (якщо ви хочете установить хром то знайте, що він вбудований в систему Android), Opera, Firefox. Ці браузери походять від своїх комп’ютерних аналогів.

Серед виключно мобільних браузерів популярними вже довгий час залишаються Dolphin, UC Browser, CM Browser та інші. Вони не так давно вийшли на ринок додатків для системи Android, але багато користувачів вибирають саме їх, адже простота інтерфейсу, легкість управління майже на інтуїтивному рівні, мінімалістичне оформлення, проста навігація це те, що воліє сучасна людина. Також велике значення має інтеграція з соціальними мережами.

На жаль, не всі браузери підтримують синхронізацію зі стаціонарним комп’ютером або ноутбуком, а адже це теж має велике значення. Також деякі браузери, наприклад UC Browser може просто адаптуватися до швидкості передачі даних.

Найбільше значення, однак, має зручність. Адже популярне не завжди означає хороше. Благо, цих програм існує дуже багато, тому вибір тільки за вами.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар