Як вибрати хостинг? 5 корисних порад!

Як вибрати хостингЩо таке хостинг? Це місце в інтернеті, яке ви будете орендувати. На ньому буде “жити” ваш інтернет-проект.

Термін, на який ви будете орендувати сайт, може бути різним. Мінімальним терміном зазвичай є один місяць, ну а інший термін залежить від того, скільки грошиків у вашому гаманці.

І відразу сипляться питання. Який хостинг підійде краще для сайту? Як вибрати якісний сервер і т.д. Зазвичай, його вибір залежить від того, які ваші цілі. Він може бути платним або безкоштовним.

Якщо ви хочете потренуватися (з різними настройками сайту і т.д.), то вам може підійти безкоштовний хостинг. Запам’ятайте одну річ. Це дуже важливо: якщо у вас є бажання зробити серйозний сайт, однозначно, потрібно вибрати платний варіант.

Думати навіть не смійте про безкоштовний хостинг, це повна нісенітниця! Це дуже несерйозно.

По-перше, сайт, який розташований на платному сервері, виглядає набагато серйозніше, ніж сайт на безкоштовному тарифі. Точно кажу. Тут є певні мінуси. На ньому, як правило, розміщена реклама, різні банери і т.д. Це зроблено для того, щоб господарі могли компенсувати витрати на оренду сервера і т.д. Навіщо вам це треба?

Якщо ви серйозно підходите до вибору хостингу, потрібно звернути увагу на такі речі:

1. Вам потрібно визначити, який обсяг вільного простору буде потрібно для вашого сайту / сайтів. Тариф може бути різним: від 10 мегабайт до десятків гігабайт. У зв’язку з цим, потрібно чітко знати, скільки місця вам буде потрібно.

2. Необхідно знати, який функціонал підтримує сервер. Наприклад: php, mysql, perl і т.д. Якщо ви робите звичайний сайт без всяких крутих наворотів, то вибирайте сервер з мінімальним набором технологій, цим самим ви заощадите коти. Якщо ж ви робите перспективний, динамічний сайт, то необхідно вибрати тариф, який містить усі необхідні функції.

3. Якщо у вас кілька сайтів, і ви бажаєте розмістити їх на сервері, то потрібно спочатку дізнатися, чи можливо це. А якщо можливо, дізнайтеся, яка кількість сайтів на ньому можна розмістити. Кількість сайтів може бути різним – від 1 до 10.

4. Зверніть увагу на обмеження обраного вами трафіку. Це робиться для того, щоб у майбутньому у вас не виникло проблем оплачувати хостинг (або щоб уникнути інших проблем).

5. Подивіться уважно, як виглядає зовнішній вигляд сайту, що надає вам послуги. Чим якісніший дизайн сайту, тим краще.

На сайті в обов’язковому порядку повинні бути контакти, зв’язок з адміністрацією проекту, зв’язок зі службою підтримки. Якщо їх немає – будьте обережні – можливо, це шахрай.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар