Google Adwords дозволяє показувати оголошення покупцям Play Store

google adwordsGoogle Adwords поліпшив медійні рекламні кампанії всередині додатків, дозволивши розробникам додатків і маркетологам показувати оголошення тим людям, які здійснили покупки в додатку через Play Store. Ця додаткова функція Медійної мережі Google дозволяє охоплювати людей, які раніше придбали платний додаток. Нові настройки допомагають визначити і створити стратегію кампанії навколо найбільш цінних клієнтів.

Нову пропозицію можна використовувати в окремих групах оголошень за допомогою прапорця «Показувати оголошення тільки людям, які придбали додаток або здійснили покупку в додатку».

Краще всього використовувати цю опцію в групах оголошень, спеціально призначених для охоплення найцінніших клієнтів. У той час як звуження таргетингу може допомогти сфокусувати стратегію призначення ставок, це також може обмежити кількість показів оголошень. Обсяг залучених клієнтів може бути нижче, ніж в інших кампаніях, але показник LTV цих клієнтів вищий.

У вересні 2014 Google AdWords запустив нову версію редактора – AdWords Editor 10.6 . Тепер у користувачів сервісу з’явилася можливість створювати рекламні оголошення і управляти існуючими рекламними кампаніями всередині мобільних додатків. Для створення нової рекламної кампанії потрібно зайти в AdWords.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар